Czterogwiazdkowa, dobra jakościowo propozycja do Bułgarii. Duni Royal Pelican od 1 979 zł/os. z All Incl.

Czterogwiazdkowa, dobra jakościowo propozycja do Bułgarii. Duni Royal Pelican od 1 979 zł/os. z All Incl.

Dużo można napisać o Bułgarii i pewnie w oczach wielu podróżników jest to destynacja, która nie może się równać z Cyprem, Grecją czy też Hiszpanią i Portugalią. Naszym zdaniem jeśli wybierzesz dobry obiekt i będziesz mieć pewność, że wakacje w nim będą udane to zmienia to całkowicie postrzeganie. Warto więc wspomnieć w tym miejscu o hotelu Duni Royal Pelican, który możesz odwiedzić już od jutra i to z All Inclusive. W dalszej części wpisu postaramy się wyszczególnić największe atuty tego miejsca, zapraszając tym samym na wakacje w Słonecznym Brzegu.

Duni Royal Pelican – Bułgaria, Słoneczny Brzeg, Sozopol (od 1 979 zł/os.)

Duni Royal Pelican, Bułgaria / wakacje.pl
Duni Royal Pelican, Bułgaria / wakacje.pl

Zacznijmy może od ocen, którymi szczyci się Duni Royal Pelican. 9.3/10 na wakacje.pl, 8.6/10 na booking, 4/5 na TripAdvisor to zdecydowanie oceny, które mogą robić wrażenie i jednocześnie potwierdzają, że jest to hotel wysokiej jakości. Dodatkowo położony jest on przy pięknej piaszczystej plaży, oferuje cudowne widoki, a na terenie obiektu nie brakuje atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W tym hotelu również dobrze zjesz – w ramach pakietu All Inclusive czekają na Ciebie różnorodne posiłki z dużym wyborem. Zresztą polecamy dokładnie zapoznać się z opiniami, aby upewnić się jakie dokładnie atrakcje, udogodnienia i atuty ma Duni Royal Pelican.

W naszej opinii jest to wyśmienita propozycja, gdzie stosunek ceny do jakości jest na super poziomie i tak dobrą ofertę z All Inclusive można brać w ciemno. Tym bardziej wiedząc jak dobre warunki proponuje bułgarska pogoda. Rozpoczęcie wycieczki proponowanej przez Itakę zaplanowano na 05.07.2024, a powrót na 12.07.2024.

Bułgaria / Słoneczny Brzeg / Sozopol

Duni Royal Pelican

9.3
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

05.07.2024 – 12.07.2024

7 dni

All Inclusive

27 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 958 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 958 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute