Czarnogóra: hotel z wysokimi ocenami na lasta z HB. Od 1 699 zł/os.

Czarnogóra: hotel z wysokimi ocenami na lasta z HB. Od 1 699 zł/os.

Czujesz już zmęczenie ofertami do Egiptu, Grecji, Turcji i Bułgarii? Sprawdź zdecydowanie mniej popularną Czarnogórę i hotel Olea, który standardem przewyższa wiele obiektów ze wcześniej wspomnianych krajów. Odpocznij w mniej zatłoczonej destynacji, tańszej i równie ciekawej. Czarnogóra zaoferuje Ci wiele dobrego.

Olea – Czarnogóra, Riwiera Czarnogórska, Ulcinj (od 1 699 zł/os.)

Olea, Czarnogóra / wakacje.pl
Olea, Czarnogóra / wakacje.pl

Wybierając Olea w Czarnogórze trafisz do hotelu, który z rzeczywiście bardzo wysokimi ocenami na portalach rezerwacyjnych, zaproponuje Ci wypoczynek w ciszy i spokoju. Obiekt jest nowy, pięknie urządzony i czuć, że ogólnie niedawno został otwarty. Dysponuje on basenem zewnętrznym, a w okolicy 1 km znajdziesz plażę. Według turystów, którzy w nim wypoczywali na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa, czystość obiektu i jego całościowy standard. Warto sprawdzić zdjęcia i kompletną informację ofertowa, aby poznać więcej szczegółów.

Naszym zdaniem jest to super opcja na tanie wakacje w Czarnogórze, ale z idealnymi warunkami wypoczynkowymi. Trzeba sobie śmiało powiedzieć, że w podobnym budżecie nic na takim poziomie nie znajdziesz w innych krajach europejskich, a szczerze mówiąc to i nawet Tunezję ciężko byłoby znaleźć. Korzystaj, zwiedzaj i baw się dobrze uroczą Czarnogórą. Rego-Bis proponuje Ci w tej ofercie start wypoczynku na dzień 07.07.2024, a koniec na dzień 14.07.2024.

Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska / Ulcinj

Olea

7.8
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

07.07.2024 – 14.07.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

26 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 398 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 398 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 457 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute