Ceny w Rio de Janeiro 2023
Przed wyjazdem do Rio de Janeiro warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Rio de Janeiro. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Rio de Janeiro i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Rio de Janeiro
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 547,00 zł
Opłaty
410,87 zł
Transport
519,96 zł
Jedzenie
1 073,08 zł
Łączny koszt
3 550,91 zł
Para
Mieszkanie
2 107,19 zł
Opłaty
577,58 zł
Transport
836,42 zł
Jedzenie
2 125,12 zł
Łączny koszt
5 646,31 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
2 667,39 zł
Opłaty
586,90 zł
Transport
1 997,69 zł
Jedzenie
2 862,59 zł
Łączny koszt
8 114,57 zł
Sprawdź ceny w Rio de Janeiro dla:
Wakacje w Rio de Janeiro - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Rio de Janeiro.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Brazylia / Rio de Janeiro / Rio de Janeiro
Sheraton Grand Rio & Resort
samolotem
29.10.2023 - 09.11.2023
10 dni
All Inclusive
31 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Brazylia / Rio de Janeiro / Rio de Janeiro
Sheraton Grand Rio & Resort
samolotem
29.10.2023 - 09.11.2023
10 dni
All Inclusive
31 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Rio de Janeiro dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 16842.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 16842.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Rio de Janeiro (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 16842.00 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Rio de Janeiro są średnio 6% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
10.52% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
8.47% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
6% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
7.17% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
12.55% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
10.76% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Rio de Janeiro są średnio 14% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
26.34% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
119.25% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
4.78% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
17.42% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
19.75% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
38.4% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
25.95% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
16.41% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
53.8% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
52.5% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
11.51% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
2.4% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
10.32% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
31.1% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
82.29% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
65.07% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
35.14% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Rio de Janeiro są średnio 66% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
11.37% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
4.16% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
84.65% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
35.41% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Rio de Janeiro są średnio 31% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
4.05% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
26.19% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
9.19% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
18.63% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
42.53% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
33.53% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
33.76% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
37.55% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
23.47% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Rio de Janeiro są średnio 1% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
17.15% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
26.41% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
7.91% taniej niż w PLRio de Janeiro - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny na Wyspach Zielonego Przylądka
Ile kosztują wakacje w Rio de Janeiro?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Rio de Janeiro wynosi 16842.00 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Rio de Janeiro?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 26.43 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 4.8 zł, za chleb 4.8 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 25.06 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 111.83 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 6% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 14% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Rio de Janeiro?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Rio de Janeiro dla jednej osoby dorosłej wynosi 3550.91 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 5646.31 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 8114.57 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.