Ceny w San Gwann 2023
Przed wyjazdem do San Gwann warto sprawdzić jakie będą koszty życia w San Gwann. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w San Gwann i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w San Gwann
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 398,69 zł
Opłaty
483,86 zł
Transport
613,17 zł
Jedzenie
2 023,27 zł
Łączny koszt
6 518,99 zł
Para
Mieszkanie
5 252,61 zł
Opłaty
644,87 zł
Transport
996,45 zł
Jedzenie
4 006,87 zł
Łączny koszt
10 900,80 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
7 106,54 zł
Opłaty
655,67 zł
Transport
2 425,29 zł
Jedzenie
5 406,99 zł
Łączny koszt
15 594,49 zł
Sprawdź ceny w San Gwann dla:
Wakacje na Malcie - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Malcie.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
119 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
118 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
14 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Malta / Wyspa Malta / St. Paul's Bay
Canifor
samolotem
06.03.2024 - 13.03.2024
7 dni
All Inclusive
15 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Malta / Wyspa Malta / Sliema
Preluna
samolotem
23.02.2024 - 01.03.2024
7 dni
All Inclusive
0 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Malcie dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1909.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 6229.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Malcie (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3716.57 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w San Gwann są średnio 104% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
143.06% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
175.83% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
33.37% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
29.88% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
3.24% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
41.38% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w San Gwann są średnio 79% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
79.3% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
262.07% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
166.51% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
41.58% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
120.28% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
147.48% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
134.18% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
68.69% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
69.31% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
44.88% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
0.72% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
56.2% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
27.25% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
25.97% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
348.34% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
4.7% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
86.29% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w San Gwann są średnio 76% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
Bilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
75.58% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
11.24% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
288.44% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w San Gwann są średnio 55% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
90.16% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
87.3% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
144.54% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
113.6% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
197.82% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
35.8% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
35.79% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
44.56% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
69.57% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w San Gwann są średnio 125% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
84.55% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
48.74% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
155.39% drożej niż w PLSan Gwann - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach na Malcie
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny w Republice Południowej Afryki
Ile kosztują wakacje na Malcie?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Malcie wynosi 3716.57 zł.
Ile kosztuje jedzenie w San Gwann?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 33.74 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 6.72 zł, za chleb 6.81 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 75.53 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 303.77 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 104% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 79% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w San Gwann?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w San Gwann dla jednej osoby dorosłej wynosi 6518.99 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 10900.8 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 15594.49 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.