Ceny w Albufeirze 2025
Przed wyjazdem do Albufeiry warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Albufeirze. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Albufeirze i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Albufeirze
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
4 279,00 zł
Opłaty
495,34 zł
Transport
702,00 zł
Jedzenie
1 610,85 zł
Łączny koszt
7 087,19 zł
Para
Mieszkanie
5 656,28 zł
Opłaty
658,56 zł
Transport
1 142,57 zł
Jedzenie
3 190,11 zł
Łączny koszt
10 647,52 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
7 033,57 zł
Opłaty
677,03 zł
Transport
2 871,51 zł
Jedzenie
4 254,87 zł
Łączny koszt
14 836,98 zł
Sprawdź ceny w Albufeirze dla:
Wakacje w Albufeirze - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Albufeirze.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Portugalia / Algarve / Albufeira
Muthu Clube Praia da Oura
samolotem
05.02.2026 - 12.02.2026
7 dni
All Inclusive
14 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Portugalia / Algarve / Albufeira
AP Adriana Beach Resort
samolotem
04.06.2026 - 11.06.2026
7 dni
All Inclusive
21 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Albufeirze dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 2626.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 5849.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Albufeirze (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3733.50 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Albufeirze są średnio 16% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
29.74% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
38.12% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
38.57% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
15.87% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
38.99% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
14.22% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Albufeirze są średnio 21% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
6.82% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
121.67% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
13.03% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
5.8% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
3.78% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
61.04% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
172.19% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
19.36% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
2.08% taniej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
19.63% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
3.8% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
4.39% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
2.76% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12.14% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
92.24% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
32.84% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
15.87% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Albufeirze są średnio 60% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
14.83% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
170.12% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
74.76% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
22.07% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Albufeirze są średnio 21% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
70.96% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
106.72% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
71.3% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
84.86% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
173.49% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
50.07% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
49.32% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
14.99% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
33.35% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Albufeirze są średnio 21% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
11.28% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
24.37% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
41.52% drożej niż w PLAlbufeira - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Portugalii
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje w Albufeirze?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Albufeirze wynosi 3733.50 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Albufeirze?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 35.94 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 6.18 zł, za chleb 4.46 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 51.18 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 213.49 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 16% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 21% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Albufeirze?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Albufeirze dla jednej osoby dorosłej wynosi 7087.19 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 10647.52 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 14836.98 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.