Ceny w Albufeirze 2023
Przed wyjazdem do Albufeiry warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Albufeirze. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Albufeirze i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Albufeirze
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 821,84 zł
Opłaty
529,41 zł
Transport
764,74 zł
Jedzenie
1 286,31 zł
Łączny koszt
5 402,30 zł
Para
Mieszkanie
3 971,59 zł
Opłaty
727,73 zł
Transport
1 213,41 zł
Jedzenie
2 547,40 zł
Łączny koszt
8 460,13 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
5 121,34 zł
Opłaty
740,42 zł
Transport
2 730,51 zł
Jedzenie
3 455,21 zł
Łączny koszt
12 047,48 zł
Sprawdź ceny w Albufeirze dla:
Wakacje w Albufeirze - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Albufeirze.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Portugalia / Algarve / Albufeira
Muthu Clube Praia da Oura
samolotem
04.01.2024 - 11.01.2024
7 dni
All Inclusive
14 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Portugalia / Algarve / Albufeira
Alvor Baia Resort
samolotem
13.06.2023 - 20.06.2023
7 dni
All Inclusive
21 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Albufeirze dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 2892.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 6085.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Albufeirze (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 4441.27 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Albufeirze są średnio 43% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
62.18% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
39.23% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
23.4% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
78.49% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
17.78% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
32.7% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Albufeirze są średnio 0% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
30.38% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
120.11% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
24.16% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
16.49% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.18% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
15.83% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.95% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
15.78% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
23.43% taniej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
33.5% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
0.72% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
16% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
51.06% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
30.47% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
84.5% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
28.3% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
24% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Albufeirze są średnio 69% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
37.6% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
68.57% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
74.34% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
60.76% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Albufeirze są średnio 6% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
63.57% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
48.59% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
75.17% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
55.24% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
144.34% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
20.92% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
20.99% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
2.7% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
13.43% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Albufeirze są średnio 49% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
19.78% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
33.35% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
60.27% drożej niż w PLAlbufeira - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Portugalii
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje w Albufeirze?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Albufeirze wynosi 4441.27 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Albufeirze?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 31.67 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 9.24 zł, za chleb 4.95 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 38.12 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 202.69 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 43% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 0% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Albufeirze?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Albufeirze dla jednej osoby dorosłej wynosi 5402.3 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 8460.13 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 12047.48 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.