Ceny na Seszelach 2025
Przed wyjazdem na Seszele warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Seszelach. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Seszelach i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Seszelach
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 829,09 zł
Opłaty
541,85 zł
Transport
511,08 zł
Jedzenie
1 921,19 zł
Łączny koszt
5 803,21 zł
Para
Mieszkanie
4 933,31 zł
Opłaty
644,97 zł
Transport
822,70 zł
Jedzenie
3 804,71 zł
Łączny koszt
10 205,69 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
7 037,53 zł
Opłaty
652,96 zł
Transport
1 917,64 zł
Jedzenie
5 028,40 zł
Łączny koszt
14 636,53 zł
Sprawdź ceny na Seszelach dla:
Wakacje na Seszelach - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Seszelach.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
148 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
143 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
46 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Seszele / Wyspa Mahe / Mahé
DoubleTree By Hilton Seychelles - Allamanda Resort And Spa
własny
15.06.2025 - 22.06.2025
7 dni
All Inclusive
26 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Seszele / Wyspa Mahe / Beau Vallon
Coral Strand
samolotem
08.06.2025 - 17.06.2025
7 dni
All Inclusive
26 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Seszelach dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 12289.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 16670.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Seszelach (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 14698.50 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Seszelach są średnio 29% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
14.81% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
68.76% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
45.11% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
44.33% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
14.02% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
19.12% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Seszelach są średnio 82% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
59.26% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
103.41% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
49.38% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
10.4% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
28.77% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
21.91% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
36.61% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
4.53% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
91.18% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
354.06% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
157.43% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
38.47% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
66.32% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
163.67% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
96.65% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
42.97% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
305.73% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Seszelach są średnio 32% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
10.59% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
22.14% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
15.54% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
170.53% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Seszelach są średnio 67% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
34.31% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
35.99% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
71.96% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
103.49% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
481.11% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
66.48% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
66.5% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
54.61% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
88.02% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług na Seszelach są średnio 88% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
27.12% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
34.5% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
161.87% drożej niż w PL
Seszele - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Seszelach?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Seszelach wynosi 14698.50 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Seszelach?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 35.2 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 9.97 zł, za chleb 7.46 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 59.36 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 184.17 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 29% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 82% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Seszelach?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Seszelach dla jednej osoby dorosłej wynosi 5803.21 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 10205.69 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 14636.53 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.