Ceny w Izoli 2023
Przed wyjazdem do Izoli warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Izoli. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Izoli i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Izoli
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 311,39 zł
Opłaty
622,33 zł
Transport
664,35 zł
Jedzenie
1 567,94 zł
Łączny koszt
4 166,01 zł
Para
Mieszkanie
2 534,73 zł
Opłaty
844,00 zł
Transport
1 108,33 zł
Jedzenie
3 105,14 zł
Łączny koszt
7 592,20 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
3 758,07 zł
Opłaty
870,94 zł
Transport
3 038,53 zł
Jedzenie
4 301,85 zł
Łączny koszt
11 969,39 zł
Sprawdź ceny w Izoli dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Izoli są średnio 51% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
78.36% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
64.95% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
40.14% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
82.67% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
13.18% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
13.56% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Izoli są średnio 37% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
35.48% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
97.13% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
116.99% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
19.74% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
6.7% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
106.15% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
95.25% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
48.8% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
13.86% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
17.24% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
38.85% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
10.6% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
38.36% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
15.6% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
60.52% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
24.58% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
37.43% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Izoli są średnio 215% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
4.11% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
108.83% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
244.34% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
181.63% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Izoli są średnio 39% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
28.54% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
25.4% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
24.21% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
19.25% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
229.39% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
11.61% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
10.03% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
45.54% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
31.7% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Izoli są średnio 78% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
10.53% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
55.09% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
98.62% drożej niż w PLIzola - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Słowenii
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w Izoli?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 27.1 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 9.45 zł, za chleb 5.14 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 45.16 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 222.91 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 51% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 37% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Izoli?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Izoli dla jednej osoby dorosłej wynosi 4166.01 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7592.2 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11969.39 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.