Ceny w Galle 2025
Przed wyjazdem do Galle warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Galle. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Galle i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Galle
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
499,45 zł
Opłaty
165,76 zł
Transport
303,28 zł
Jedzenie
959,81 zł
Łączny koszt
1 928,30 zł
Para
Mieszkanie
567,31 zł
Opłaty
228,74 zł
Transport
467,22 zł
Jedzenie
1 900,80 zł
Łączny koszt
3 164,07 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
635,17 zł
Opłaty
234,16 zł
Transport
906,83 zł
Jedzenie
2 426,78 zł
Łączny koszt
4 202,94 zł
Sprawdź ceny w Galle dla:
Wakacje na Sri Lance - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Sri Lance.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
132 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
126 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
26 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Sri Lanka / Płn. - Zach. Prowincja / Marawila
Club Palm Bay
samolotem
10.09.2025 - 18.09.2025
7 dni
All Inclusive
28 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Sri Lanka / Wschodnia Prowincja / Passekudah
Anantaya Resort
samolotem
31.08.2025 - 08.09.2025
7 dni
All Inclusive
28 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Sri Lance dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 4151.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 8779.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Sri Lance (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 5622.28 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Galle są średnio 45% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
51.84% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
71.14% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
21.31% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
62.66% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
27.97% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
12.74% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Galle są średnio 35% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
62.79% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
416.99% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
48.48% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
40.54% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
231.83% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
34.83% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
13.88% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
27.44% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
76.08% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
57.91% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
25.35% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
43.4% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
55.19% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
59.87% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
34.19% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
98.9% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
49.13% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Galle są średnio 64% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
34.58% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
80.66% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
66.31% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
63.98% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Galle są średnio 65% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
77.83% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
71.54% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
82.65% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
82.25% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
27.85% taniej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
78.58% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
78.54% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
65.89% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
64.6% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Galle są średnio 80% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
61.95% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
87.17% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
81.37% taniej niż w PL
Galle - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach na Sri Lance
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Sri Lance?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Sri Lance wynosi 5622.28 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Galle?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 24.65 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 2.46 zł, za chleb 1.66 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 9.7 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 73.83 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 45% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 35% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Galle?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Galle dla jednej osoby dorosłej wynosi 1928.3 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 3164.07 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 4202.94 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.