Oferty znajdujące się na stronie są ofertami sponsorowanymi, a wyszukiwarki ofert dostarczone są przez wakacje.pl

Ceny Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

Ceny na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych 2025

Przed wyjazdem na Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

4 627,65 zł

Opłaty

1 065,79 zł

Transport

544,59 zł

Jedzenie

3 232,04 zł

Łączny koszt

9 470,07 zł

92.38% drożej niż w PL

Para

Mieszkanie

7 416,59 zł

Opłaty

1 420,09 zł

Transport

913,17 zł

Jedzenie

6 400,71 zł

Łączny koszt

16 150,56 zł

104.73% drożej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

10 205,53 zł

Opłaty

1 454,61 zł

Transport

2 489,00 zł

Jedzenie

8 552,33 zł

Łączny koszt

22 701,47 zł

107.22% drożej niż w PL

Sprawdź ceny na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych dla:

Kalkulator kosztów podróży

Opcje wyjazdu

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty wycieczki w zależności od miesiąca rezerwacji (wiersze) i miesiąca podróży (kolumny). Wszystkie ceny podane są w PLN. Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są traktowane jako rezerwacje na kolejny rok.

Legenda:

  • Cena podane są w PLN za osobę
  • Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są automatycznie traktowane jako rezerwacje na kolejny rok
  • Ceny uwzględniają sezonowe zmiany (wyższe ceny w sezonie letnim)
  • Kolumny oznaczone na pomarańczowo oznaczają sezon turystyczny
  • Komórki oznaczone na zielono pokazują najniższą cenę dla danego miesiąca wyjazdu

Restauracje

Ceny w restauracjach na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych są średnio 136% wyższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

226,13 zł

Dla jednej osoby

161.27% drożej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

126,90 zł

Dla jednej osoby

237.86% drożej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

26,71 zł

Jedna filiżanka

104.05% drożej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

10,36 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

43.29% drożej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

18,58 zł

Jeden kufel

40.44% drożej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

36,31 zł

np. Zestaw w McDonald's

18.16% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych są średnio 114% wyższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

18,55 zł

Jeden bochenek

283.26% drożej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

27,03 zł

Cena za 1kg.

549.76% drożej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

23,74 zł

Opakowanie 1kg.

338.82% drożej niż w PL

Jajka

10 sztuk

21,51 zł

10 sztuk

109.85% drożej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

15,68 zł

Cena za 1kg.

130.93% drożej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

65,33 zł

Cena za 1kg.

86.39% drożej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

9,01 zł

Cena za 1kg.

118.69% drożej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

56,52 zł

Cena za 1kg.

128.18% drożej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

10,57 zł

Jeden karton / butelka

173.13% drożej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

18,43 zł

Jedna paczka

4.21% taniej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

7,56 zł

Butelka 1l.

360.98% drożej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

8,05 zł

Cena za 1kg.

26.57% drożej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

7,11 zł

Butelka 1l.

28.57% drożej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

21,47 zł

Cena za 1kg.

96.07% drożej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

14,13 zł

Cena za 1kg.

290.33% drożej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

49,03 zł

Butelka 0,75l.

74.67% drożej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

9,82 zł

Puszka / butelka 0,5l.

117.26% drożej niż w PL

Transport

Ceny transportu na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych są średnio 110% wyższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

4,85 zł

1l benzyny

25.5% taniej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

6,14 zł

Lokalny transport

41.15% drożej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

202,27 zł

Lokalny transport

70.13% drożej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

156,59 zł

Kurs 10 km.

240.12% drożej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych są średnio 29% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

5 663,50 zł

W centrum miasta

121.1% drożej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

3 776,90 zł

Na obrzeżach

86.3% drożej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

9 725,79 zł

W centrum miasta

103.76% drożej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

11 093,48 zł

Na obrzeżach

204.68% drożej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

346,48 zł

W sieci komórkowej

480.08% drożej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

687,33 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

11.07% drożej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

1 064,49 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

11.88% drożej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

668 049,03 zł

Cena za 100 m2

34.6% taniej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

529 655,40 zł

Cena za 50 m2

25.32% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych są średnio 103% wyższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

42,65 zł

1 bilet normalny

51.08% drożej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

63,49 zł

Prosta fryzura

9.98% drożej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

363,23 zł

Miesięczny karnet

150.18% drożej niż w PL
Ceny na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - ceny

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztuje jedzenie na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 37.43 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 10.68 zł, za chleb 18.93 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 130.82 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 461.49 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 136% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 114% wyższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych dla jednej osoby dorosłej wynosi 9470.07 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 16150.56 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 22701.47 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.