Hotel z możliwością wodnych szaleństw 🤿🌊 W Egipcie, na koniec stycznia

Hotel z możliwością wodnych szaleństw 🤿🌊 W Egipcie, na koniec stycznia

Oczekujesz od wakacji możliwości korzystania z aquaparku, basenów i jeszcze większej ilości atrakcji? Podróżujesz z rodziną i wiesz, że najmłodsi uczestnicy uwielbiają baseny? Wybierz Titanic Resort & Aquapark (ex. Dessole), gdzie nie dość, że wypoczniesz z All Inclusive, przy dobrej pogodzie, to jeszcze poszalejesz na zjeżdżalniach! Polecamy wakacje w Hurghadzie.

Titanic Resort & Aquapark – Egipt, Hurghada, Hurghada (od 2 529 zł/ os.)

Titanic Resort & Aquapark (ex. Dessole), Egipt / wakacje.pl
Titanic Resort & Aquapark (ex. Dessole), Egipt / wakacje.pl

Titanic Resort & Aquapark (ex. Dessole) w Egipcie, to świetna opcja na last minute w Hurghadzie za 2 529 zł od osoby (cena aktualna w momencie pisania artykułu). Ten 4-gwiazdkowy resort, z oceną 8.3/10, gwarantuje wspaniałe warunki dla miłośników aquaparków i plażowania. Jego park wodny z różnorodnymi zjeżdżalniami, dużymi basenami, falami i leniwą rzeką jest idealny dla wszystkich grup wiekowych. Do dyspozycji gości jest także plaża z bezpłatnym transportem hotelowym. Program rozrywkowy, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, obejmuje animacje i wieczorne imprezy. Wyżywienie w hotelu to szeroki wybór dań, gdzie znajdziemy chociażby grill i włoską kuchnię. Równie bogata jest oferta drinków all inclusive.

Personel hotelu zasługuje na pochwałę – jest przyjazny i pomocny, co potwierdza zaangażowanie w obsługę klienta. Ogólna jakość pobytu według osób pozostawiających opinie na wakacje.pl jest wysoka.

Rodzinne pokoje są przestronne, zadbane i codziennie sprzątane.

Z temperaturą nie spadającą poniżej 20 °C, Titanic Resort & Aquapark (ex. Dessole) jest idealnym miejscem na 7-dniowe wakacje w Egipcie, od 25.01.2024 do 01.02.2024. Zapewnia idealne warunki pogodowe i wysokiej jakości zakwaterowanie.

Egipt / Hurghada / Hurghada

Titanic Resort & Aquapark (ex. Dessole)

8.3
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

25.01.2024 – 01.02.2024

7 dni

All Inclusive

20 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 5 058 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 5 058 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 7 437 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 9 966 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute