Zakończ kwiecień w Side ⛱️ Oczywiście z All Incl. 🍹 i w super cenie. Od 1 679 zł/os.

Zakończ kwiecień w Side ⛱️ Oczywiście z All Incl. 🍹 i w super cenie. Od 1 679 zł/os.

Już w samej końcówce kwietnia warto wypocząć w Side, które zachęci dobrymi warunkami atmosferycznymi, a dodatkowo znaleziona przez nas oferta do hotelu Bieno Venus (ex. Venus), stwarza super okazję na niedrogi, ale i dobry urlop. Oczywiście w tej cenie nie można się spodziewać nadmiernych luksusów. Czytając jednak komentarze na wakacje.pl, można zauważyć, że stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry, a turyści doceniają wiele aspektów w obiekcie. Sprawdźcie jakie atuty ma hotel, czego można się spodziewać i co zawiera prezentowana oferta. Nam takie wakacje w Side się podobają.

Bieno Venus (ex. Venus) – Turcja, Riwiera Turecka, Side (od 1 679 zł/os.)

Bieno Venus (ex. Venus), Turcja / wakacje.pl
Bieno Venus (ex. Venus), Turcja / wakacje.pl

Znajdujący się w Turcji – hotel Bieno Venus (ex. Venus) jest miejscem, które śmiało można brać pod uwagę jeśli poszukuje się ofert na tani wypoczynek z gwarantowaną dobrą jakością. Aktualna kwota jaką trzeba wydać za urlop w tym obiekcie (w ramach opisywanej oferty) to 1 679 zł za jedną osobę dorosłą (i jest to naszym zdaniem dobra opcja).

Z hotelu do piaszczystej plaży dotrzesz w zaledwie 5 minut spacerkiem, a do centrum Side łatwo dojedziesz korzystając z miejskiej komunikacji. Na terenie obiektu znajdziesz dwa baseny, pięknie urządzone, zielone ogrody, a w okolicach obiektu wiele atrakcji turystycznych, jak chociażby Green Canyon. Ogólnie przeglądając opinie widać, że jest to hotel, z którego wszyscy wracają zadowoleni i chwalą sobie czas spędzony w Bieno Venus. Doceniają również wyżywienie i sposób w jaki traktowani są goście.

Pogoda, na jaką natrafimy wyruszając na wakacje w Turcji z pewnością nas nie zawiedzie. Trafimy na temperatury w Side na poziomie minimum 22 °C, dające możliwość na swobodne korzystanie z możliwości hotelowych. Do ważnych informacji należy również dzień rozpoczęcia urlopu oraz powrotu. W tej propozycji wypoczynek rozpoczniemy w dniu 20.04.2024, a zakończymy 27.04.2024. Wszystko to oczywiście w ramach pakietu All Inclusive.

Turcja / Riwiera Turecka / Side

Bieno Venus (ex. Venus)

8.5
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

20.04.2024 – 27.04.2024

7 dni

All Inclusive

22 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 358 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 267 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 9 010 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute