Ceny w Gnieźnie 2025
Przed wyjazdem do Gniezna warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Gnieźnie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Gnieźnie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Gnieźnie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 783,41 zł
Opłaty
754,90 zł
Transport
536,18 zł
Jedzenie
1 298,23 zł
Łączny koszt
4 372,72 zł
Para
Mieszkanie
2 473,14 zł
Opłaty
1 099,77 zł
Transport
843,20 zł
Jedzenie
2 571,00 zł
Łączny koszt
6 987,11 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
3 162,88 zł
Opłaty
1 120,72 zł
Transport
1 813,94 zł
Jedzenie
3 528,59 zł
Łączny koszt
9 626,13 zł
Sprawdź ceny w Gnieźnie dla:
Wakacje w Polsce - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Polsce.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
120 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
105 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
6 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek
Gorzelanny
własny
26.05.2025 - 02.06.2025
7 dni
All Inclusive
18 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek
Gorzelanny
własny
26.05.2025 - 02.06.2025
7 dni
All Inclusive
18 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Polsce dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 2350.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 2350.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Polsce (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 2350.00 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Gnieźnie są średnio 14% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
19.97% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
9.44% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
9.14% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
8.21% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
14.1% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
11.41% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Gnieźnie są średnio 9% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
1.53% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
50.13% taniej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
0.62% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
20.48% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
26.31% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.53% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
7.37% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
14.46% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
2.2% taniej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
0.68% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
35.14% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
22.72% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
Pomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
5.92% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
40.24% taniej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
6.11% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
28.64% taniej niż w PLTransport
Ceny transportu w Gnieźnie są średnio 1% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
2.77% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
30.41% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
0.41% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
1.13% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Gnieźnie są średnio 18% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
15.65% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
13.87% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
17.2% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
15.85% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
12.83% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
12.11% drożej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
11.42% drożej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
15.82% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
22.29% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Gnieźnie są średnio 2% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
11.19% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
7.28% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
0.66% drożej niż w PL
Gniezno - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Polsce
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje w Polsce?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Polsce wynosi 2350.00 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Gnieźnie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 32.92 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 7.47 zł, za chleb 4.76 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 38.49 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 192.44 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 14% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 9% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Gnieźnie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Gnieźnie dla jednej osoby dorosłej wynosi 4372.72 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 6987.11 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 9626.13 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.