Ceny Polska Rzeszów

Ceny w Rzeszowie 2025

Przed wyjazdem do Rzeszowa warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Rzeszowie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Rzeszowie i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Rzeszowie

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

1 935,29 zł

Opłaty

694,15 zł

Transport

534,16 zł

Jedzenie

1 267,49 zł

Łączny koszt

4 431,09 zł

3.01% taniej niż w PL

Para

Mieszkanie

2 840,99 zł

Opłaty

1 018,89 zł

Transport

843,93 zł

Jedzenie

2 510,13 zł

Łączny koszt

7 213,94 zł

1.02% taniej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

3 746,70 zł

Opłaty

1 035,78 zł

Transport

1 848,22 zł

Jedzenie

3 418,27 zł

Łączny koszt

10 048,97 zł

0.46% taniej niż w PL

Wakacje w Polsce - ceny

Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Polsce.

Najtańsza oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 322,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

119 miejsce

Najdroższa oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 322,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

105 miejsce

Średnia cena wszystkich ofert

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 322,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

4 miejsce

Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek

Gorzelanny

8.8
ocena klientów: Wspaniały

własny

22.09.2025 - 29.09.2025

7 dni

All Inclusive

18 °C

Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek

Gorzelanny

8.8
ocena klientów: Wspaniały

własny

22.09.2025 - 29.09.2025

7 dni

All Inclusive

18 °C

W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Polsce dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 2322.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 2322.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Polsce (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 2322.00 zł.

Kalkulator kosztów podróży

Opcje wyjazdu

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty wycieczki w zależności od miesiąca rezerwacji (wiersze) i miesiąca podróży (kolumny). Wszystkie ceny podane są w PLN. Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są traktowane jako rezerwacje na kolejny rok.

Legenda:

  • Cena podane są w PLN za osobę
  • Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są automatycznie traktowane jako rezerwacje na kolejny rok
  • Ceny uwzględniają sezonowe zmiany (wyższe ceny w sezonie letnim)
  • Kolumny oznaczone na pomarańczowo oznaczają sezon turystyczny
  • Komórki oznaczone na zielono pokazują najniższą cenę dla danego miesiąca wyjazdu

Restauracje

Ceny w restauracjach w Rzeszowie są średnio 4% wyższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

76,71 zł

Dla jednej osoby

1.88% taniej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

36,78 zł

Dla jednej osoby

8.37% drożej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

10,96 zł

Jedna filiżanka

10.16% taniej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

8,74 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

31.23% drożej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

13,84 zł

Jeden kufel

12.8% drożej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

31,90 zł

np. Zestaw w McDonald's

11.85% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Rzeszowie są średnio 8% niższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

5,60 zł

Jeden bochenek

22.54% drożej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

3,20 zł

Cena za 1kg.

15.57% taniej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

4,20 zł

Opakowanie 1kg.

12.32% taniej niż w PL

Jajka

10 sztuk

9,97 zł

10 sztuk

4.18% drożej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

5,65 zł

Cena za 1kg.

12.54% taniej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

30,41 zł

Cena za 1kg.

10.22% taniej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

2,83 zł

Cena za 1kg.

30.12% taniej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

24,12 zł

Cena za 1kg.

6.58% drożej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

3,46 zł

Jeden karton / butelka

4.16% taniej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

17,04 zł

Jedna paczka

3.29% taniej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

1,44 zł

Butelka 1l.

2.04% taniej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

5,30 zł

Cena za 1kg.

11.67% taniej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

3,04 zł

Butelka 1l.

36.8% taniej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

5,74 zł

Cena za 1kg.

41.13% taniej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

2,55 zł

Cena za 1kg.

21.78% taniej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

24,32 zł

Butelka 0,75l.

8.3% taniej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

4,10 zł

Puszka / butelka 0,5l.

1.68% taniej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Rzeszowie są średnio 13% niższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

6,18 zł

1l benzyny

1.31% drożej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

4,77 zł

Lokalny transport

16.63% drożej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

75,06 zł

Lokalny transport

31.07% taniej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

52,98 zł

Kurs 10 km.

28.44% drożej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Rzeszowie są średnio 18% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

2 332,04 zł

W centrum miasta

1.77% taniej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

1 615,96 zł

Na obrzeżach

13.88% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

3 415,73 zł

W centrum miasta

22.1% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

4 227,53 zł

Na obrzeżach

27.63% drożej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

43,33 zł

W sieci komórkowej

22.24% taniej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

630,00 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

6.14% drożej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

961,38 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

5.18% drożej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

741 844,62 zł

Cena za 100 m2

20.26% taniej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

551 799,60 zł

Cena za 50 m2

15.46% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Rzeszowie są średnio 15% niższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

27,34 zł

1 bilet normalny

5.03% drożej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

24,42 zł

Prosta fryzura

56.19% taniej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

129,05 zł

Miesięczny karnet

3.16% taniej niż w PL
Ceny w Rzeszowie

Rzeszów - ceny

Sprawdź ceny w miastach i regionach w Polsce

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztują wakacje w Polsce?

W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Polsce wynosi 2322.00 zł.

Ile kosztuje jedzenie w Rzeszowie?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 32.89 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 9.01 zł, za chleb 5.71 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 37.92 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 156.55 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 4% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 8% niższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Rzeszowie?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Rzeszowie dla jednej osoby dorosłej wynosi 4431.09 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7213.94 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 10048.97 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.