Ceny Polska Gniezno

Ceny w Gnieźnie 2025

Przed wyjazdem do Gniezna warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Gnieźnie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Gnieźnie i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Gnieźnie

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

1 776,21 zł

Opłaty

751,85 zł

Transport

533,68 zł

Jedzenie

1 292,98 zł

Łączny koszt

4 354,72 zł

7.4% taniej niż w PL

Para

Mieszkanie

2 463,15 zł

Opłaty

1 095,33 zł

Transport

839,29 zł

Jedzenie

2 560,61 zł

Łączny koszt

6 958,38 zł

7.25% taniej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

3 150,10 zł

Opłaty

1 116,20 zł

Transport

1 805,84 zł

Jedzenie

3 514,33 zł

Łączny koszt

9 586,47 zł

7.74% taniej niż w PL

Wakacje w Polsce - ceny

Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Polsce.

Najtańsza oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 350,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

121 miejsce

Najdroższa oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 350,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

106 miejsce

Średnia cena wszystkich ofert

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 350,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

6 miejsce

Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek

Gorzelanny

8.2
ocena klientów: Wspaniały

własny

12.05.2025 - 19.05.2025

7 dni

All Inclusive

18 °C

Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek

Gorzelanny

8.2
ocena klientów: Wspaniały

własny

12.05.2025 - 19.05.2025

7 dni

All Inclusive

18 °C

W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Polsce dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 2350.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 2350.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Polsce (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 2350.00 zł.

Kalkulator kosztów podróży

Opcje wyjazdu

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty wycieczki w zależności od miesiąca rezerwacji (wiersze) i miesiąca podróży (kolumny). Wszystkie ceny podane są w PLN. Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są traktowane jako rezerwacje na kolejny rok.

Legenda:

  • Cena podane są w PLN za osobę
  • Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są automatycznie traktowane jako rezerwacje na kolejny rok
  • Ceny uwzględniają sezonowe zmiany (wyższe ceny w sezonie letnim)
  • Kolumny oznaczone na pomarańczowo oznaczają sezon turystyczny
  • Komórki oznaczone na zielono pokazują najniższą cenę dla danego miesiąca wyjazdu

Restauracje

Ceny w restauracjach w Gnieźnie są średnio 11% wyższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

93,91 zł

Dla jednej osoby

16.7% drożej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

37,18 zł

Dla jednej osoby

6.44% drożej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

13,33 zł

Jedna filiżanka

6.22% drożej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

7,22 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

5.25% drożej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

14,03 zł

Jeden kufel

11.08% drożej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

31,81 zł

np. Zestaw w McDonald's

8.38% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Gnieźnie są średnio 12% niższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

4,65 zł

Jeden bochenek

0.85% taniej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

1,90 zł

Cena za 1kg.

51.28% taniej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

4,77 zł

Opakowanie 1kg.

3.25% taniej niż w PL

Jajka

10 sztuk

7,62 zł

10 sztuk

22.56% taniej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

4,77 zł

Cena za 1kg.

28.27% taniej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

33,73 zł

Cena za 1kg.

3.24% taniej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

3,75 zł

Cena za 1kg.

10.07% taniej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

19,39 zł

Cena za 1kg.

16.78% taniej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

3,54 zł

Jeden karton / butelka

4.58% taniej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

17,53 zł

Jedna paczka

3.36% taniej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

0,96 zł

Butelka 1l.

37.25% taniej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

4,65 zł

Cena za 1kg.

24.64% taniej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

4,81 zł

Butelka 1l.

2.83% taniej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

9,18 zł

Cena za 1kg.

8.57% taniej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

1,96 zł

Cena za 1kg.

41.49% taniej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

24,94 zł

Butelka 0,75l.

8.68% taniej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

2,98 zł

Puszka / butelka 0,5l.

30.54% taniej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Gnieźnie są średnio 3% niższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

6,28 zł

1l benzyny

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

2,85 zł

Lokalny transport

32.3% taniej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

108,60 zł

Lokalny transport

3.11% taniej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

40,84 zł

Kurs 10 km.

3.79% taniej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Gnieźnie są średnio 20% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

2 005,29 zł

W centrum miasta

17.94% taniej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

1 618,17 zł

Na obrzeżach

16.21% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

3 635,07 zł

W centrum miasta

19.45% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

2 791,14 zł

Na obrzeżach

18.13% taniej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

62,95 zł

W sieci komórkowej

9.76% drożej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

666,34 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

9.07% drożej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

1 019,76 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

8.39% drożej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

784 158,21 zł

Cena za 100 m2

18.1% taniej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

507 902,37 zł

Cena za 50 m2

24.4% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Gnieźnie są średnio 5% niższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

23,15 zł

1 bilet normalny

13.62% taniej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

51,75 zł

Prosta fryzura

9.8% taniej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

134,33 zł

Miesięczny karnet

2.06% taniej niż w PL
Ceny w Gnieźnie

Gniezno - ceny

Sprawdź ceny w miastach i regionach w Polsce

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztują wakacje w Polsce?

W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Polsce wynosi 2350.00 zł.

Ile kosztuje jedzenie w Gnieźnie?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 32.79 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 7.44 zł, za chleb 4.74 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 38.33 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 191.66 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 11% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 12% niższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Gnieźnie?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Gnieźnie dla jednej osoby dorosłej wynosi 4354.72 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 6958.38 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 9586.47 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.