Ceny w Ulcinj 2025
Przed wyjazdem do Ulcinj warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Ulcinj. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Ulcinj i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Ulcinj
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 900,53 zł
Opłaty
390,42 zł
Transport
580,82 zł
Jedzenie
1 555,34 zł
Łączny koszt
4 427,11 zł
Para
Mieszkanie
2 658,35 zł
Opłaty
529,65 zł
Transport
925,15 zł
Jedzenie
3 080,18 zł
Łączny koszt
7 193,33 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
3 416,17 zł
Opłaty
539,22 zł
Transport
2 114,24 zł
Jedzenie
4 192,04 zł
Łączny koszt
10 261,67 zł
Sprawdź ceny w Ulcinj dla:
Wakacje w Ulcinj - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Ulcinj.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska / Ulcinj
Ville Otrant
samolotem
12.05.2026 - 19.05.2026
7 dni
All Inclusive
24 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska / Ulcinj
Otrant
samolotem
28.04.2026 - 05.05.2026
7 dni
All Inclusive
20 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Ulcinj dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 2730.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 2751.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Ulcinj (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 2740.50 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Ulcinj są średnio 21% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
30.27% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
39.15% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
23.01% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
15.45% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
22.39% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
15.07% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Ulcinj są średnio 8% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
15.35% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
22.86% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
28.54% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
4.26% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
21.4% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
36.91% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
6.63% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
9.9% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
41.93% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
29.52% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
88.61% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
26.83% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
0.98% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
4.46% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12.36% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
6.28% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
18.14% taniej niż w PLTransport
Ceny transportu w Ulcinj są średnio 8% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
3.83% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
68.24% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
15% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
1.44% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Ulcinj są średnio 37% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
15.81% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
18.7% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
13.38% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
14.72% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
81.32% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
57.41% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
57.38% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
38.9% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
36.51% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Ulcinj są średnio 42% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
55.31% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
41.7% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
40.05% taniej niż w PLUlcinj - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Czarnogórze
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny w Wybrzeżu Kości Słoniowej
Ile kosztują wakacje w Ulcinj?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Ulcinj wynosi 2740.50 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Ulcinj?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 36.21 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 8.47 zł, za chleb 4.05 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 51.56 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 214.36 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 21% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 8% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Ulcinj?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Ulcinj dla jednej osoby dorosłej wynosi 4427.11 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7193.33 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 10261.67 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.