Ceny w San Jose 2025
Przed wyjazdem do San Jose warto sprawdzić jakie będą koszty życia w San Jose. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w San Jose i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w San Jose
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 259,31 zł
Opłaty
388,93 zł
Transport
497,55 zł
Jedzenie
1 907,04 zł
Łączny koszt
5 052,83 zł
Para
Mieszkanie
3 066,99 zł
Opłaty
489,00 zł
Transport
803,33 zł
Jedzenie
3 776,69 zł
Łączny koszt
8 136,01 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
3 874,67 zł
Opłaty
500,52 zł
Transport
1 925,71 zł
Jedzenie
5 046,10 zł
Łączny koszt
11 347,00 zł
Sprawdź ceny w San Jose dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w San Jose są średnio 4% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
6.26% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
2.05% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
20.4% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
0.28% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
22.22% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
11.19% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w San Jose są średnio 64% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
86.78% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
267.31% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
40.48% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
5.46% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
126.66% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
11.75% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
175.97% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
33.39% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
89.92% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
3.17% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
334.76% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
16.51% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
26.04% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
7.03% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
261.33% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
165.8% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
98.23% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w San Jose są średnio 31% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
18.89% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
16.78% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
24.56% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
62.21% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w San Jose są średnio 32% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
12.48% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
14.77% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
0.24% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
14.31% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
206.6% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
68.63% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
68.22% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
39.79% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
22.88% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w San Jose są średnio 32% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
11.51% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
11.38% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
44.98% drożej niż w PL
San Jose - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w San Jose?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 35.23 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 7.43 zł, za chleb 9.22 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 39.52 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 187.7 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 4% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 64% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w San Jose?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w San Jose dla jednej osoby dorosłej wynosi 5052.83 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 8136.01 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11347 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.