Ceny Argentyna

Ceny w Argentynie 2024

Przed wyjazdem do Argentyny warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Argentynie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Argentynie i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Argentynie

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

849,89 zł

Opłaty

181,26 zł

Transport

310,54 zł

Jedzenie

977,81 zł

Łączny koszt

2 319,50 zł

47.3% taniej niż w PL

Para

Mieszkanie

1 245,63 zł

Opłaty

236,65 zł

Transport

494,21 zł

Jedzenie

1 936,45 zł

Łączny koszt

3 912,94 zł

43.88% taniej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

1 641,37 zł

Opłaty

240,87 zł

Transport

1 102,89 zł

Jedzenie

2 626,15 zł

Łączny koszt

5 611,28 zł

41.82% taniej niż w PL

Restauracje

Ceny w restauracjach w Argentynie są średnio 26% niższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

45,20 zł

Dla jednej osoby

37.26% taniej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

27,43 zł

Dla jednej osoby

12.45% taniej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

7,74 zł

Jedna filiżanka

30.27% taniej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

4,57 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

20.38% taniej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

6,88 zł

Jeden kufel

37.34% taniej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

23,44 zł

np. Zestaw w McDonald's

11.38% taniej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Argentynie są średnio 25% niższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

3,56 zł

Jeden bochenek

17.21% taniej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

6,95 zł

Cena za 1kg.

98.01% drożej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

3,11 zł

Opakowanie 1kg.

39.14% taniej niż w PL

Jajka

10 sztuk

5,72 zł

10 sztuk

38.03% taniej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

4,35 zł

Cena za 1kg.

30.51% taniej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

26,04 zł

Cena za 1kg.

22.13% taniej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

3,19 zł

Cena za 1kg.

20.05% taniej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

16,55 zł

Cena za 1kg.

31.3% taniej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

3,47 zł

Jeden karton / butelka

2.53% taniej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

7,90 zł

Jedna paczka

54.55% taniej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

2,69 zł

Butelka 1l.

79.33% drożej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

5,21 zł

Cena za 1kg.

8.27% taniej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

5,16 zł

Butelka 1l.

21.99% drożej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

6,15 zł

Cena za 1kg.

40.29% taniej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

3,45 zł

Cena za 1kg.

16.16% drożej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

16,22 zł

Butelka 0,75l.

39.21% taniej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

4,44 zł

Puszka / butelka 0,5l.

17.46% drożej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Argentynie są średnio 26% niższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

3,49 zł

1l benzyny

48.07% taniej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

1,21 zł

Lokalny transport

69.98% taniej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

59,60 zł

Lokalny transport

46.07% taniej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

53,80 zł

Kurs 10 km.

37.46% drożej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Argentynie są średnio 30% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

1 031,22 zł

W centrum miasta

54.61% taniej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

702,55 zł

Na obrzeżach

61.49% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

1 935,08 zł

W centrum miasta

52.04% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

1 413,31 zł

Na obrzeżach

56.46% taniej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

68,38 zł

W sieci komórkowej

24.12% drożej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

107,45 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

80.07% taniej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

165,27 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

80.05% taniej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

559 861,83 zł

Cena za 100 m2

35.15% taniej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

472 267,14 zł

Cena za 50 m2

23.29% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Argentynie są średnio 39% niższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

16,49 zł

1 bilet normalny

34.25% taniej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

25,80 zł

Prosta fryzura

28.91% taniej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

71,90 zł

Miesięczny karnet

44.09% taniej niż w PL
Ceny w Argentynie

Argentyna - ceny

Argentyna to ciekawy kierunek, który często jest wybierany przez wczasowiczów. Jeśli planujemy wyjazd do tego kraju, trzeba sprawdzić, jakie ceny w Argentynie na nas czekają. Każdy z nas chce wiedzieć, ile kosztuje jedzenie w Argentynie i z jakimi wydatkami musimy się liczyć. Bez względu na to, czy podróżujemy samodzielnie, czy z biurem podróży, ceny produktów w Argentynie mają duże znaczenie. Stworzyliśmy ciekawe zestawienie, które pozwala określić, jakie są aktualne ceny w Argentynie. Możesz dokładnie sprawdzić wycieczki do Argentyny ceny i inne ważne aspekty. Dzięki temu sprawnie oszacujesz, jaki będzie koszt wakacji w Argentynie. Wydatki dotyczą zazwyczaj noclegów, jedzenia, usług, czy też kosztów życia w tym miejscu. Przydatne informacje są nieocenione dla każdego, kto chce wiedzieć, jakie są ceny w Argentynie. Udostępniamy tylko aktualne dane, które z pewnością spełnią oczekiwania odbiorców.

Argentyna ceny to pojęcie, które interesuje szerokie grono osób. Wybierając wczasy w Argentynie ceny warto znać jeszcze przed wyjazdem. Jest to bardzo ważne, gdyż dzięki temu przygotujemy niezbędną ilość pieniędzy. W każdej sytuacji będziemy przygotowani na wydatki w tym kraju. Kiedy skorzystać z naszego zestawienia? Ceny w Argentynie powinny zainteresować odbiorcę wtedy, gdy zdecydujemy się na wyjazd we własnym zakresie. Oczywiście z biurem podróży także warto znać ceny Argentyna. Podróżujący szukają odpowiedzi na pytanie ile kosztuje piwo w Argentynie? Poza tym, interesuje nas również to, ile kosztuje obiad w Argentynie? Pamiętajmy o tym, że ceny w restauracjach w Argentynie bywają różnorodne. W powyższym zestawieniu przygotowaliśmy najważniejsze informacje, które dotyczą zestawienia cen. Jeśli chodzi o wakacje w Argentynie ceny mogą zaskoczyć wielu odbiorców. W efekcie uzyskasz obraz tego, jakie ma Argentyna ceny w sklepach.

Ceny w Argentynie restauracje zainteresują nas wtedy, gdy planujemy podróż we własnym zakresie. Wyjątkowe wycieczki do Argentyny ceny trzeba dostosować do swojego budżetu i swoich oczekiwań. Każdy odbiorca jest inny i każdy ma inne potrzeby. Na szczęście możesz liczyć na nasze zestawienie, w którym przedstawiamy jedzenie w Argentynie ceny oraz inne ważne kwestie. Faktem jest, że wakacje w Argentynie ceny to istotne zagadnienia, które trzeba dokładnie poznać przed wyjazdem do tego państwa. Przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki pozwoli spać spokojnie. Interesując się tym, jak wyglądają wycieczki do Argentyny ceny, nie zapominaj o naszym zestawieniu. Na bieżąco uzupełniamy najważniejsze informacje, tak aby każdy wiedział, jak wygląda Argentyna wakacje ceny. Jeśli chodzi o wycieczki do Argentyny ceny są bardzo różnorodne. Wiele zależy od noclegu, danego miejsca i własnych preferencji. Ogromne znaczenia mają też kwestie związane z Argentyna jedzenie ceny. Atrakcyjne ceny w Argentynie restauracje mogą zadowolić każdego odbiorcę. Sprawnie wyszukasz w tym miejscu najciekawsze propozycje, które sprawią, że podróż na długo pozostanie w pamięci.

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztuje jedzenie w Argentynie?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 24.17 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 4.71 zł, za chleb 3.63 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 28.28 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 92.24 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 26% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 25% niższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Argentynie?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Argentynie dla jednej osoby dorosłej wynosi 2319.5 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 3912.94 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 5611.28 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.