Ceny na Malediwach 2025
Przed wyjazdem na Malediwy warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Malediwach. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Malediwach i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Malediwach
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 101,19 zł
Opłaty
500,32 zł
Transport
352,12 zł
Jedzenie
1 519,28 zł
Łączny koszt
5 472,91 zł
Para
Mieszkanie
5 025,11 zł
Opłaty
621,20 zł
Transport
574,07 zł
Jedzenie
3 008,77 zł
Łączny koszt
9 229,15 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
6 949,03 zł
Opłaty
627,11 zł
Transport
1 409,28 zł
Jedzenie
3 945,58 zł
Łączny koszt
12 931,00 zł
Sprawdź ceny na Malediwach dla:
Wakacje na Malediwach - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Malediwach.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
142 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
139 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
42 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malediwy / Ari Atol / Ellaidhoo
Ellaidhoo Maldives by Cinnamon (ex. Chaaya Reef)
samolotem
20.07.2025 - 28.07.2025
7 dni
All Inclusive
28 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malediwy / Raa Atol / Uthurumaafaru
You & Me by Cocoon Maldives
samolotem
11.11.2025 - 20.11.2025
7 dni
All Inclusive
27 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Malediwach dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 6966.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 15219.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Malediwach (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 10068.17 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Malediwach są średnio 4% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
14.29% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
35.17% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
5.14% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
11.49% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
53.4% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
33.15% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Malediwach są średnio 50% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
53.38% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
300.79% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
1.87% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
42.62% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
117.08% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12.16% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
18.67% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
13.22% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
91.74% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
93.62% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
37.84% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
136.48% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
5.17% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
61.22% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
79.88% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
57.86% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
152.03% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Malediwach są średnio 16% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
41.53% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
48.91% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
12.15% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
105.4% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Malediwach są średnio 15% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
50.15% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
45.38% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
76.3% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
92.31% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
347.7% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
60.7% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
61.1% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
28.89% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
1.39% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług na Malediwach są średnio 51% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
25.52% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
70.18% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
108.18% drożej niż w PL
Malediwy - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny na Wyspach Zielonego Przylądka
Ile kosztują wakacje na Malediwach?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Malediwach wynosi 10068.17 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Malediwach?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 39.34 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 6.11 zł, za chleb 7.18 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 22.8 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 137.49 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 4% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 50% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Malediwach?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Malediwach dla jednej osoby dorosłej wynosi 5472.91 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 9229.15 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 12931 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.