Oferty znajdujące się na stronie są ofertami sponsorowanymi, a wyszukiwarki ofert dostarczone są przez wakacje.pl

Ceny Polska Gniezno

Ceny w Gnieźnie 2025

Przed wyjazdem do Gniezna warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Gnieźnie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Gnieźnie i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Gnieźnie

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

1 882,42 zł

Opłaty

788,36 zł

Transport

537,56 zł

Jedzenie

1 347,02 zł

Łączny koszt

4 555,36 zł

7.72% taniej niż w PL

Para

Mieszkanie

2 591,98 zł

Opłaty

1 145,88 zł

Transport

850,35 zł

Jedzenie

2 667,63 zł

Łączny koszt

7 255,84 zł

6.69% taniej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

3 301,53 zł

Opłaty

1 164,11 zł

Transport

1 877,40 zł

Jedzenie

3 633,54 zł

Łączny koszt

9 976,58 zł

6.82% taniej niż w PL

Wakacje w Polsce - ceny

Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Polsce.

Najtańsza oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 200,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

119 miejsce

Najdroższa oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 200,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

104 miejsce

Średnia cena wszystkich ofert

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 200,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 miejsce

Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek

Gorzelanny

8.2
ocena klientów: Wspaniały

własny

24.01.2026 - 31.01.2026

7 dni

All Inclusive

0 °C

Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek

Gorzelanny

8.2
ocena klientów: Wspaniały

własny

24.01.2026 - 31.01.2026

7 dni

All Inclusive

0 °C

W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Polsce dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 2200.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 2200.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Polsce (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 2200.00 zł.

Kalkulator kosztów podróży

Opcje wyjazdu

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty wycieczki w zależności od miesiąca rezerwacji (wiersze) i miesiąca podróży (kolumny). Wszystkie ceny podane są w PLN. Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są traktowane jako rezerwacje na kolejny rok.

Legenda:

  • Cena podane są w PLN za osobę
  • Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są automatycznie traktowane jako rezerwacje na kolejny rok
  • Ceny uwzględniają sezonowe zmiany (wyższe ceny w sezonie letnim)
  • Kolumny oznaczone na pomarańczowo oznaczają sezon turystyczny
  • Komórki oznaczone na zielono pokazują najniższą cenę dla danego miesiąca wyjazdu

Restauracje

Ceny w restauracjach w Gnieźnie są średnio 15% wyższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

97,42 zł

Dla jednej osoby

20.82% drożej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

42,82 zł

Dla jednej osoby

19.14% drożej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

14,62 zł

Jedna filiżanka

12.12% drożej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

7,00 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

1.69% taniej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

13,42 zł

Jeden kufel

0.52% taniej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

33,41 zł

np. Zestaw w McDonald's

9.47% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Gnieźnie są średnio 13% niższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

4,75 zł

Jeden bochenek

1.28% drożej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

1,93 zł

Cena za 1kg.

54.05% taniej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

4,91 zł

Opakowanie 1kg.

5.94% taniej niż w PL

Jajka

10 sztuk

7,96 zł

10 sztuk

23.02% taniej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

4,91 zł

Cena za 1kg.

28.53% taniej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

32,91 zł

Cena za 1kg.

10.28% taniej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

3,90 zł

Cena za 1kg.

0.51% taniej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

19,94 zł

Cena za 1kg.

21.68% taniej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

3,68 zł

Jeden karton / butelka

4.17% taniej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

19,18 zł

Jedna paczka

0.16% taniej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

0,99 zł

Butelka 1l.

37.34% taniej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

4,82 zł

Cena za 1kg.

21.63% taniej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

4,81 zł

Butelka 1l.

5.31% taniej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

11,08 zł

Cena za 1kg.

5.12% drożej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

1,99 zł

Cena za 1kg.

42.82% taniej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

25,33 zł

Butelka 0,75l.

12.63% taniej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

3,05 zł

Puszka / butelka 0,5l.

30.84% taniej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Gnieźnie są średnio 3% niższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

6,19 zł

1l benzyny

1.28% taniej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

3,50 zł

Lokalny transport

17.65% taniej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

114,41 zł

Lokalny transport

3.78% taniej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

48,72 zł

Kurs 10 km.

1.44% taniej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Gnieźnie są średnio 18% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

2 124,73 zł

W centrum miasta

18.89% taniej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

1 715,41 zł

Na obrzeżach

16.58% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

3 795,48 zł

W centrum miasta

17.52% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

2 939,64 zł

Na obrzeżach

15.95% taniej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

71,13 zł

W sieci komórkowej

18.75% drożej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

693,58 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

9.36% drożej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

1 058,06 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

8.8% drożej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

823 449,33 zł

Cena za 100 m2

16.12% taniej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

536 577,12 zł

Cena za 50 m2

21.87% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Gnieźnie są średnio 7% niższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

24,07 zł

1 bilet normalny

12.98% taniej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

47,90 zł

Prosta fryzura

14.68% taniej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

139,54 zł

Miesięczny karnet

3.18% taniej niż w PL
Ceny w Gnieźnie

Gniezno - ceny

Sprawdź ceny w miastach i regionach w Polsce

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztują wakacje w Polsce?

W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Polsce wynosi 2200.00 zł.

Ile kosztuje jedzenie w Gnieźnie?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 34.44 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 7.22 zł, za chleb 4.85 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 44.14 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 198.82 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 15% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 13% niższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Gnieźnie?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Gnieźnie dla jednej osoby dorosłej wynosi 4555.36 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7255.84 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 9976.58 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.