Ceny Polska Rzeszów

Ceny w Rzeszowie 2025

Przed wyjazdem do Rzeszowa warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Rzeszowie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Rzeszowie i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Rzeszowie

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

1 945,71 zł

Opłaty

697,89 zł

Transport

536,78 zł

Jedzenie

1 274,32 zł

Łączny koszt

4 454,70 zł

3.03% taniej niż w PL

Para

Mieszkanie

2 856,28 zł

Opłaty

1 024,38 zł

Transport

848,06 zł

Jedzenie

2 523,65 zł

Łączny koszt

7 252,37 zł

1.04% taniej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

3 766,85 zł

Opłaty

1 041,36 zł

Transport

1 857,25 zł

Jedzenie

3 436,67 zł

Łączny koszt

10 102,13 zł

0.48% taniej niż w PL

Wakacje w Polsce - ceny

Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Polsce.

Najtańsza oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 350,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

120 miejsce

Najdroższa oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 350,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

105 miejsce

Średnia cena wszystkich ofert

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

2 350,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

6 miejsce

Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek

Gorzelanny

8.0
ocena klientów: Wspaniały

własny

26.05.2025 - 02.06.2025

7 dni

All Inclusive

18 °C

Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek

Gorzelanny

8.0
ocena klientów: Wspaniały

własny

26.05.2025 - 02.06.2025

7 dni

All Inclusive

18 °C

W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Polsce dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 2350.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 2350.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Polsce (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 2350.00 zł.

Kalkulator kosztów podróży

Opcje wyjazdu

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty wycieczki w zależności od miesiąca rezerwacji (wiersze) i miesiąca podróży (kolumny). Wszystkie ceny podane są w PLN. Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są traktowane jako rezerwacje na kolejny rok.

Legenda:

  • Cena podane są w PLN za osobę
  • Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są automatycznie traktowane jako rezerwacje na kolejny rok
  • Ceny uwzględniają sezonowe zmiany (wyższe ceny w sezonie letnim)
  • Kolumny oznaczone na pomarańczowo oznaczają sezon turystyczny
  • Komórki oznaczone na zielono pokazują najniższą cenę dla danego miesiąca wyjazdu

Restauracje

Ceny w restauracjach w Rzeszowie są średnio 4% wyższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

77,12 zł

Dla jednej osoby

1.88% taniej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

36,98 zł

Dla jednej osoby

8.38% drożej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

11,02 zł

Jedna filiżanka

10.11% taniej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

8,79 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

31.19% drożej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

13,91 zł

Jeden kufel

12.72% drożej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

32,07 zł

np. Zestaw w McDonald's

11.9% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Rzeszowie są średnio 8% niższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

5,63 zł

Jeden bochenek

22.66% drożej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

3,21 zł

Cena za 1kg.

15.75% taniej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

4,23 zł

Opakowanie 1kg.

12.24% taniej niż w PL

Jajka

10 sztuk

10,03 zł

10 sztuk

4.26% drożej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

5,68 zł

Cena za 1kg.

12.62% taniej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

30,57 zł

Cena za 1kg.

10.22% taniej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

2,85 zł

Cena za 1kg.

29.98% taniej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

24,25 zł

Cena za 1kg.

6.55% drożej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

3,48 zł

Jeden karton / butelka

4.13% taniej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

17,13 zł

Jedna paczka

3.33% taniej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

1,44 zł

Butelka 1l.

2.7% taniej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

5,33 zł

Cena za 1kg.

11.61% taniej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

3,06 zł

Butelka 1l.

36.78% taniej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

5,77 zł

Cena za 1kg.

41.12% taniej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

2,56 zł

Cena za 1kg.

21.95% taniej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

24,45 zł

Butelka 0,75l.

8.32% taniej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

4,12 zł

Puszka / butelka 0,5l.

1.67% taniej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Rzeszowie są średnio 13% niższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

6,21 zł

1l benzyny

1.14% drożej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

4,79 zł

Lokalny transport

16.55% drożej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

75,46 zł

Lokalny transport

31.08% taniej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

53,26 zł

Kurs 10 km.

28.43% drożej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Rzeszowie są średnio 18% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

2 344,58 zł

W centrum miasta

1.77% taniej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

1 624,66 zł

Na obrzeżach

13.88% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

3 434,10 zł

W centrum miasta

22.1% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

4 250,28 zł

Na obrzeżach

27.63% drożej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

43,57 zł

W sieci komórkowej

22.22% taniej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

633,38 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

6.13% drożej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

966,55 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

5.18% drożej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

745 836,30 zł

Cena za 100 m2

20.26% taniej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

554 768,82 zł

Cena za 50 m2

15.46% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Rzeszowie są średnio 15% niższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

27,50 zł

1 bilet normalny

5.04% drożej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

24,55 zł

Prosta fryzura

56.18% taniej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

129,74 zł

Miesięczny karnet

3.16% taniej niż w PL
Ceny w Rzeszowie

Rzeszów - ceny

Sprawdź ceny w miastach i regionach w Polsce

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztują wakacje w Polsce?

W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Polsce wynosi 2350.00 zł.

Ile kosztuje jedzenie w Rzeszowie?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 33.06 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 9.06 zł, za chleb 5.74 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 38.12 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 157.39 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 4% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 8% niższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Rzeszowie?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Rzeszowie dla jednej osoby dorosłej wynosi 4454.7 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7252.37 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 10102.13 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.