Ceny na Seszelach 2023
Przed wyjazdem na Seszele warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Seszelach. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Seszelach i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Seszelach
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 302,07 zł
Opłaty
883,35 zł
Transport
568,21 zł
Jedzenie
2 111,55 zł
Łączny koszt
6 865,18 zł
Para
Mieszkanie
5 973,80 zł
Opłaty
1 057,41 zł
Transport
922,29 zł
Jedzenie
4 181,70 zł
Łączny koszt
12 135,20 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
8 645,54 zł
Opłaty
1 066,04 zł
Transport
2 208,96 zł
Jedzenie
5 635,90 zł
Łączny koszt
17 556,44 zł
Sprawdź ceny na Seszelach dla:
Wakacje na Seszelach - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Seszelach.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
42 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
41 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
40 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Seszele / Wyspa Mahe / Cerf
Cerf Island Resort
samolotem
29.05.2023 - 06.06.2023
7 dni
All Inclusive
27 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Seszele / Wyspa Mahe / Bel Ombre
Fishermans Cove (Mahe)
samolotem
13.06.2023 - 21.06.2023
7 dni
All Inclusive
26 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Seszelach dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 12843.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 20111.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Seszelach (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 16133.20 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Seszelach są średnio 70% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
57.45% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
114.53% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
101.87% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
207.71% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
57.85% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
16.79% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Seszelach są średnio 130% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
90.89% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
252.78% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
131.25% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
20.07% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
21.37% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
219.2% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
78.77% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
17.56% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
160.38% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
191.09% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
234.27% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
132.43% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
169.15% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
177.66% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
188.17% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
82.47% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
266.2% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Seszelach są średnio 75% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
9.65% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
8.56% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
2.38% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
336.44% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Seszelach są średnio 50% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
75.87% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
80.3% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
148.24% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
201.35% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
854.71% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
32.73% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
33.1% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
36.44% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
74.59% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług na Seszelach są średnio 183% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
85.36% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
41.43% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
242.81% drożej niż w PLSeszele - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Seszelach?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Seszelach wynosi 16133.20 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Seszelach?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 28.75 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 16.46 zł, za chleb 7.48 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 60.6 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 203.03 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 70% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 130% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Seszelach?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Seszelach dla jednej osoby dorosłej wynosi 6865.18 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 12135.2 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 17556.44 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.