Ceny w Izoli 2025
Przed wyjazdem do Izoli warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Izoli. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Izoli i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Izoli
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 074,20 zł
Opłaty
747,69 zł
Transport
519,19 zł
Jedzenie
1 434,74 zł
Łączny koszt
4 775,82 zł
Para
Mieszkanie
3 182,75 zł
Opłaty
1 063,62 zł
Transport
834,15 zł
Jedzenie
2 841,35 zł
Łączny koszt
7 921,87 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 291,31 zł
Opłaty
1 082,42 zł
Transport
1 973,68 zł
Jedzenie
3 873,83 zł
Łączny koszt
11 221,24 zł
Sprawdź ceny w Izoli dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Izoli są średnio 8% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
16.77% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
12.28% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
62.48% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
68.21% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
7.78% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
6.77% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Izoli są średnio 11% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
16.34% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
61.42% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
60.58% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
26.3% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
3.08% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
36.09% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
13.27% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
32.69% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
11.85% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
13.04% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
8.11% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.33% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
1.86% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.41% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
32.01% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
30.15% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
1.43% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Izoli są średnio 3% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
8.31% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
73.97% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
9.44% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
33.69% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Izoli są średnio 35% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
4.21% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
3.1% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
2.34% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
27.41% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
100.57% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
2.7% drożej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
2.03% drożej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
45.19% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
22.74% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Izoli są średnio 10% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
2.86% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
13.9% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
22.84% drożej niż w PL
Izola - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Słowenii
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny w Wybrzeżu Kości Słoniowej
Ile kosztuje jedzenie w Izoli?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 31.55 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 11.62 zł, za chleb 5.45 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 39.49 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 187.3 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 8% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 11% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Izoli?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Izoli dla jednej osoby dorosłej wynosi 4775.82 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7921.87 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11221.24 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.