Ceny w Rimini 2025
Przed wyjazdem do Rimini warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Rimini. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Rimini i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Rimini
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 275,67 zł
Opłaty
622,93 zł
Transport
676,69 zł
Jedzenie
2 140,34 zł
Łączny koszt
5 715,63 zł
Para
Mieszkanie
2 896,23 zł
Opłaty
875,18 zł
Transport
1 079,85 zł
Jedzenie
4 238,71 zł
Łączny koszt
9 089,97 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
3 516,78 zł
Opłaty
897,10 zł
Transport
2 469,97 zł
Jedzenie
5 734,66 zł
Łączny koszt
12 618,51 zł
Sprawdź ceny w Rimini dla:
Wakacje we Włoszech - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) we Włoszech.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
116 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
124 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
17 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Włochy / Jezioro Garda / Toscolano Maderno
Piccolo Paradiso (Toscolano)
własny
04.05.2026 - 11.05.2026
7 dni
All Inclusive
21 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Włochy / Sycylia / Campofelice di Roccella
Mangias Himera Resort (ex. Himera Beach Club)
samolotem
21.04.2026 - 28.04.2026
7 dni
All Inclusive
0 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop we Włoszech dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1874.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 7676.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji we Włoszech (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3855.50 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Rimini są średnio 76% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
81.73% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
130.86% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
41.79% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
87.78% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
51.45% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
60.35% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Rimini są średnio 30% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
133.05% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
89.52% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
67.82% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
0.39% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
22.71% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
34.9% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
56.38% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
79.81% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
39.84% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
29.41% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
36.71% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
11.22% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
9.84% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
2.28% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
68.68% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
24.53% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
15.87% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Rimini są średnio 26% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
20.1% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
48.71% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
10.28% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
64.01% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Rimini są średnio 3% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
7.76% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
8.25% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
17.35% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
3.63% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
91.8% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
22.84% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
22.33% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
4.69% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
1.45% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Rimini są średnio 10% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
41% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
0.62% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
8.4% drożej niż w PLRimini - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach we Włoszech
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje we Włoszech?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive we Włoszech wynosi 3855.50 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Rimini?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 50.45 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 13.78 zł, za chleb 11.15 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 85.54 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 299.04 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 76% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 30% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Rimini?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Rimini dla jednej osoby dorosłej wynosi 5715.63 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 9089.97 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 12618.51 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.