Ceny w Lazio 2023
Przed wyjazdem do Lazio warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Lazio. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Lazio i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Lazio
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 010,18 zł
Opłaty
571,79 zł
Transport
739,14 zł
Jedzenie
1 939,86 zł
Łączny koszt
6 260,97 zł
Para
Mieszkanie
4 595,03 zł
Opłaty
795,54 zł
Transport
1 177,62 zł
Jedzenie
3 841,68 zł
Łączny koszt
10 409,87 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
6 179,89 zł
Opłaty
816,25 zł
Transport
2 679,40 zł
Jedzenie
5 176,72 zł
Łączny koszt
14 852,26 zł
Sprawdź ceny w Lazio dla:
Wakacje we Włoszech - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) we Włoszech.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
122 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
128 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
20 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Włochy / Sardynia / Marina di Sorso
Le Maree Resort
własny
07.06.2023 - 14.06.2023
7 dni
All Inclusive
0 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Włochy / Sycylia / Giardini Naxos
Una Naxos Beach Sicilia (ex Atahotel Naxos Beach)
samolotem
13.08.2023 - 20.08.2023
7 dni
All Inclusive
28 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop we Włoszech dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 2141.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 9445.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji we Włoszech (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 4348.63 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Lazio są średnio 87% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
95.26% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
123.95% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
34.33% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
73.71% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
121.13% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
67.52% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Lazio są średnio 77% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
75.81% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
175.29% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
90.43% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
44.95% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
74.43% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
126.62% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
122.47% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
114.7% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
108.91% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
50.06% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
2.16% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
62.4% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
23.81% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
13.51% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
157.93% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
24.99% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
79.71% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Lazio są średnio 69% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
30.81% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
67.79% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
49.68% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
138.56% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Lazio są średnio 87% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
80.44% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
51.24% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
122.97% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
73.02% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
128.74% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
10.78% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
10.03% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
57.9% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
129.26% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Lazio są średnio 88% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
58.62% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
133.95% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
81.67% drożej niż w PLLazio - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach we Włoszech
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny na Wyspach Zielonego Przylądka
Ile kosztują wakacje we Włoszech?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive we Włoszech wynosi 4348.63 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Lazio?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 39.98 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 8.99 zł, za chleb 6.67 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 61.32 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 244.05 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 87% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 77% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Lazio?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Lazio dla jednej osoby dorosłej wynosi 6260.97 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 10409.87 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 14852.26 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.