Ceny na Teneryfie 2025
Przed wyjazdem na Teneryfę warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Teneryfie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Teneryfie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Teneryfie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 401,10 zł
Opłaty
298,93 zł
Transport
535,40 zł
Jedzenie
1 491,97 zł
Łączny koszt
5 727,40 zł
Para
Mieszkanie
4 416,36 zł
Opłaty
395,19 zł
Transport
868,03 zł
Jedzenie
2 954,69 zł
Łączny koszt
8 634,27 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
5 431,61 zł
Opłaty
398,58 zł
Transport
2 113,82 zł
Jedzenie
4 012,44 zł
Łączny koszt
11 956,45 zł
Sprawdź ceny na Teneryfie dla:
Wakacje na Teneryfie - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Teneryfie.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Hiszpania / Teneryfa / Puerto de la Cruz
Masaru
własny
07.06.2025 - 14.06.2025
7 dni
śniadania
28 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Hiszpania / Teneryfa / Playa Del Duque
Bahia del Duque
samolotem
09.06.2025 - 16.06.2025
7 dni
śniadania i obiadokolacje
28 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Teneryfie dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 869.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 15329.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Teneryfie (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3774.77 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Teneryfie są średnio 8% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
16.74% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
19.72% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
44.7% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
5.37% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
18.07% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
11.13% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Teneryfie są średnio 14% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
34.86% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
74.02% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
33.61% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
1.98% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
14.77% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
31.6% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
106.39% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
44.16% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
11.85% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
12.53% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
31.08% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
18.41% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
5.17% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12.04% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
195.43% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
37.98% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
8.11% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Teneryfie są średnio 44% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
8.96% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
38.2% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
23.86% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
109.07% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Teneryfie są średnio 0% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
46.38% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
82.58% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
37.47% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
50.76% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
84.26% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
68.71% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
69.16% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
0.65% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
2.04% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług na Teneryfie są średnio 15% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
18.26% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
22.72% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
30.83% drożej niż w PL
Teneryfa - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Hiszpanii
Ceny w Chiclana De La Frontera
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Teneryfie?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Teneryfie wynosi 3774.77 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Teneryfie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 32.83 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 6.54 zł, za chleb 6.32 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 42.11 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 187.26 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 8% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 14% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Teneryfie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Teneryfie dla jednej osoby dorosłej wynosi 5727.4 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 8634.27 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11956.45 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.