Ceny w Las Palmas 2025
Przed wyjazdem do Las Palmas warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Las Palmas. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Las Palmas i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Las Palmas
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 489,84 zł
Opłaty
286,67 zł
Transport
478,57 zł
Jedzenie
1 412,80 zł
Łączny koszt
4 667,88 zł
Para
Mieszkanie
3 363,41 zł
Opłaty
375,98 zł
Transport
765,01 zł
Jedzenie
2 797,90 zł
Łączny koszt
7 302,30 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 236,99 zł
Opłaty
379,14 zł
Transport
1 755,59 zł
Jedzenie
3 759,78 zł
Łączny koszt
10 131,50 zł
Sprawdź ceny w Las Palmas dla:
Wakacje w Hiszpanii - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Hiszpanii.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
107 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
140 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
19 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Hiszpania / Costa Dorada / Salou
Medplaya Piramide Salou (ex. Piramide Salou)
własny
07.10.2025 - 14.10.2025
7 dni
All Inclusive
20 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Hiszpania / Costa de la Luz / Isla Christina
Occidental Isla Cristina (ex. Barcelo)
samolotem
06.10.2025 - 13.10.2025
7 dni
All Inclusive
20 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Hiszpanii dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1259.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 15569.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Hiszpanii (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 4063.94 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Las Palmas są średnio 3% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
4.5% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
14.61% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
37.95% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
23.27% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
6.11% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
12.66% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Las Palmas są średnio 20% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
21.88% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
112.4% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
21.29% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
4.28% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
22.29% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
37.32% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
52.59% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
33.58% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
9.97% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
2.67% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
2.04% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
24.33% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
11.02% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
72.7% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
1.85% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
9.11% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Las Palmas są średnio 10% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
13.28% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
32.52% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
39.85% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
64.46% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Las Palmas są średnio 30% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
16.78% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
22.93% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
8.59% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
17.21% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
88.12% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
70.81% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
71.23% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
36.53% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
22.67% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Las Palmas są średnio 8% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
12.49% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
35.54% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
26.49% drożej niż w PL
Las Palmas - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Hiszpanii
Ceny w Chiclana De La Frontera
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje w Hiszpanii?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Hiszpanii wynosi 4063.94 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Las Palmas?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 33.12 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 5.27 zł, za chleb 5.68 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 40.1 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 166.73 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 3% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 20% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Las Palmas?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Las Palmas dla jednej osoby dorosłej wynosi 4667.88 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7302.3 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 10131.5 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.