Ceny na Teneryfie 2023
Przed wyjazdem na Teneryfę warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Teneryfie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Teneryfie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Teneryfie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 404,37 zł
Opłaty
499,93 zł
Transport
649,81 zł
Jedzenie
1 487,11 zł
Łączny koszt
5 041,22 zł
Para
Mieszkanie
3 208,94 zł
Opłaty
669,75 zł
Transport
1 045,89 zł
Jedzenie
2 945,06 zł
Łączny koszt
7 869,64 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 013,50 zł
Opłaty
682,17 zł
Transport
2 488,46 zł
Jedzenie
3 976,06 zł
Łączny koszt
11 160,19 zł
Sprawdź ceny na Teneryfie dla:
Wakacje na Teneryfie - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Teneryfie.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Hiszpania / Teneryfa / Puerto de la Cruz
Apartamentos Teneguia
samolotem
01.06.2023 - 09.06.2023
7 dni
bez wyżywienia
28 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Hiszpania / Teneryfa / Guia de Isora
Gran Melia Palacio de Isora
samolotem
25.06.2023 - 03.07.2023
7 dni
śniadania i obiadokolacje
28 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Teneryfie dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1912.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 24559.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Teneryfie (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 4081.17 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Teneryfie są średnio 39% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
38.86% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
67.92% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
21.08% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
48.01% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
26.15% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
39.18% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Teneryfie są średnio 38% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
17.74% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
146.26% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
25.6% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
5.34% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
27.34% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
75.4% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
92.72% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
45.29% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
33.99% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
34.1% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
41.73% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
57.6% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
23.02% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
11.52% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
131.37% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
3.64% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
29.14% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Teneryfie są średnio 76% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
10.43% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
74.29% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
63.56% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
127.71% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Teneryfie są średnio 17% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
38.06% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
28.2% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
33.78% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
25.97% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
194.97% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
32.29% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
32.14% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
15.15% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
20.95% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług na Teneryfie są średnio 60% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
49.02% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
77.39% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
58.03% drożej niż w PLTeneryfa - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Hiszpanii
Ceny w Chiclana De La Frontera
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Teneryfie?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Teneryfie wynosi 4081.17 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Teneryfie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 33.22 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 7.66 zł, za chleb 4.47 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 45.98 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 173.55 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 39% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 38% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Teneryfie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Teneryfie dla jednej osoby dorosłej wynosi 5041.22 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7869.64 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11160.19 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.