Ceny w Tarragonie 2023
Przed wyjazdem do Tarragony warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Tarragonie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Tarragonie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Tarragonie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 093,73 zł
Opłaty
579,87 zł
Transport
682,48 zł
Jedzenie
1 567,37 zł
Łączny koszt
4 923,45 zł
Para
Mieszkanie
2 457,18 zł
Opłaty
797,32 zł
Transport
1 097,65 zł
Jedzenie
3 104,01 zł
Łączny koszt
7 456,16 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
2 820,64 zł
Opłaty
815,96 zł
Transport
2 610,23 zł
Jedzenie
4 159,50 zł
Łączny koszt
10 406,33 zł
Sprawdź ceny w Tarragonie dla:
Wakacje w Hiszpanii - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Hiszpanii.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
113 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
130 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
19 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Hiszpania / Costa Brava / Lloret de Mar
HTop Royal Star
własny
07.10.2023 - 14.10.2023
7 dni
All Inclusive
20 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Hiszpania / Costa Blanca / Benidorm
Melia Benidorm
samolotem
19.10.2023 - 26.10.2023
7 dni
All Inclusive
20 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Hiszpanii dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1409.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 9728.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Hiszpanii (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 4013.08 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Tarragonie są średnio 47% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
40.84% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
92.09% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
7.83% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
46.41% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
35.36% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
43.15% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Tarragonie są średnio 53% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
29.84% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
148.28% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
1.91% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
0.7% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
106.88% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
119.25% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
143.99% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
41.43% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
33.99% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
42.45% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
62.59% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
66.4% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
16.4% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
10.68% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
182.66% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
4.87% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
32.86% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Tarragonie są średnio 90% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
16.27% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
73.25% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
88.23% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
112.32% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Tarragonie są średnio 17% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
21.72% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
9.82% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
7.12% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
10.07% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
166.78% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
13.3% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
12.76% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
22.93% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
10.32% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Tarragonie są średnio 57% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
43.25% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
101.01% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
48.45% drożej niż w PLTarragona - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Hiszpanii
Ceny w Chiclana De La Frontera
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje w Hiszpanii?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Hiszpanii wynosi 4013.08 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Tarragonie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 34.17 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 7.58 zł, za chleb 4.93 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 52.6 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 176.03 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 47% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 53% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Tarragonie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Tarragonie dla jednej osoby dorosłej wynosi 4923.45 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7456.16 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 10406.33 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.