Ceny na Teneryfie 2025
Przed wyjazdem na Teneryfę warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Teneryfie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Teneryfie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Teneryfie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 386,22 zł
Opłaty
355,50 zł
Transport
559,84 zł
Jedzenie
1 563,98 zł
Łączny koszt
5 865,54 zł
Para
Mieszkanie
4 634,06 zł
Opłaty
479,21 zł
Transport
907,74 zł
Jedzenie
3 097,29 zł
Łączny koszt
9 118,30 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
5 881,90 zł
Opłaty
488,73 zł
Transport
2 211,94 zł
Jedzenie
4 183,15 zł
Łączny koszt
12 765,72 zł
Sprawdź ceny na Teneryfie dla:
Wakacje na Teneryfie - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Teneryfie.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Hiszpania / Teneryfa / Puerto de la Cruz
Be Smart Florida Plaza
samolotem
07.01.2026 - 14.01.2026
7 dni
bez wyżywienia
9 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Hiszpania / Teneryfa / Costa Adeje
Melia Jardines del Teide
samolotem
16.01.2026 - 24.01.2026
7 dni
All Inclusive
9 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Teneryfie dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1536.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 12972.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Teneryfie (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 4560.60 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Teneryfie są średnio 11% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
21.99% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
24.04% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
35.66% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
15.45% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
21.79% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
12.19% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Teneryfie są średnio 11% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
35.82% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
70% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
3.64% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
1.06% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
14.7% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
32.5% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
94.64% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
37.9% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
11.72% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
13.33% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
31.01% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
28.13% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
1.77% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
14.14% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
120.11% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
39.05% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
12.24% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Teneryfie są średnio 36% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
6.86% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
40.24% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
20.16% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
82.16% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Teneryfie są średnio 3% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
40.66% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
56.74% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
43.19% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
54.67% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
75.04% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
62.16% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
62.03% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
2.4% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
3.89% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług na Teneryfie są średnio 17% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
17.39% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
10.85% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
29.1% drożej niż w PLTeneryfa - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Hiszpanii
Ceny w Chiclana De La Frontera
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Teneryfie?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Teneryfie wynosi 4560.60 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Teneryfie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 35.3 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 6.21 zł, za chleb 6.5 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 45.96 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 200.73 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 11% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 11% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Teneryfie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Teneryfie dla jednej osoby dorosłej wynosi 5865.54 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 9118.3 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 12765.72 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.