Ceny w San Jose 2025
Przed wyjazdem do San Jose warto sprawdzić jakie będą koszty życia w San Jose. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w San Jose i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w San Jose
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 386,33 zł
Opłaty
395,15 zł
Transport
502,58 zł
Jedzenie
1 911,93 zł
Łączny koszt
5 195,99 zł
Para
Mieszkanie
3 234,25 zł
Opłaty
496,06 zł
Transport
811,92 zł
Jedzenie
3 786,37 zł
Łączny koszt
8 328,60 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 082,17 zł
Opłaty
505,99 zł
Transport
1 951,50 zł
Jedzenie
5 056,18 zł
Łączny koszt
11 595,84 zł
Sprawdź ceny w San Jose dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w San Jose są średnio 9% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
15.48% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
1.36% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
24.69% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
4.92% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
27.43% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
15.76% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w San Jose są średnio 64% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
82.94% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
255.95% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
50.77% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
8.12% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
127.66% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
19.63% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
209.18% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
26.79% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
95.57% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
1.82% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
356.33% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
11.38% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
38.78% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
13.95% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
277.3% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
151.22% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
107.94% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w San Jose są średnio 32% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
15.15% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
13.41% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
28.09% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
52.07% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w San Jose są średnio 29% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
15.29% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
10.13% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
10.11% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
6.78% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
213.09% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
69.13% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
68.82% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
36.46% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
19.73% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w San Jose są średnio 35% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
15.84% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
11.31% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
48.03% drożej niż w PLSan Jose - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w San Jose?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 36.42 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 7.7 zł, za chleb 8.76 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 37.56 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 190.02 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 9% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 64% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w San Jose?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w San Jose dla jednej osoby dorosłej wynosi 5195.99 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 8328.6 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11595.84 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.