Ceny w Tunezji 2025
Przed wyjazdem do Tunezji warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Tunezji. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Tunezji i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Tunezji
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
615,93 zł
Opłaty
182,05 zł
Transport
257,87 zł
Jedzenie
804,30 zł
Łączny koszt
1 860,15 zł
Para
Mieszkanie
918,44 zł
Opłaty
239,28 zł
Transport
400,98 zł
Jedzenie
1 592,83 zł
Łączny koszt
3 151,53 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
1 220,96 zł
Opłaty
243,47 zł
Transport
817,81 zł
Jedzenie
2 092,23 zł
Łączny koszt
4 374,47 zł
Sprawdź ceny w Tunezji dla:
Wakacje w Tunezji - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Tunezji.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
103 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
120 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
6 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Tunezja / Monastir / Monastir
Liberty Resort (ex Ramada)
własny
23.10.2025 - 30.10.2025
7 dni
All Inclusive
23 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Tunezja / Djerba / Midoun
Iberostar Waves Mehari
samolotem
21.08.2025 - 28.08.2025
7 dni
All Inclusive
29 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Tunezji dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 999.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 6399.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Tunezji (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 2562.57 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Tunezji są średnio 59% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
59.26% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
65.65% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
77.08% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
68.33% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
57.9% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
44.61% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Tunezji są średnio 15% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
86.78% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
67.07% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
4.99% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
53.76% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
43.89% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
19.37% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
45.63% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
11.55% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
55.04% taniej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
36.43% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
54.88% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
78.14% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
58.23% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
77.26% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
26.8% taniej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
5.49% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
1.55% taniej niż w PLTransport
Ceny transportu w Tunezji są średnio 66% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
51.46% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
74.94% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
66.15% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
69.68% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Tunezji są średnio 76% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
70.92% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
74.77% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
69.56% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
71.5% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
9.76% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
82.06% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
82.07% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
78.41% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
73.16% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Tunezji są średnio 39% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
34.43% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
81.24% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
23.67% taniej niż w PL
Tunezja - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Tunezji
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny na Wyspach Zielonego Przylądka
Ile kosztują wakacje w Tunezji?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Tunezji wynosi 2562.57 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Tunezji?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 17.55 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 2.36 zł, za chleb 0.65 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 13.3 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 71.95 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 59% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 15% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Tunezji?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Tunezji dla jednej osoby dorosłej wynosi 1860.15 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 3151.53 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 4374.47 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.