Ceny w Lazio 2025
Przed wyjazdem do Lazio warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Lazio. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Lazio i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Lazio
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 067,10 zł
Opłaty
588,97 zł
Transport
641,53 zł
Jedzenie
1 810,69 zł
Łączny koszt
6 108,29 zł
Para
Mieszkanie
4 487,81 zł
Opłaty
829,68 zł
Transport
1 025,29 zł
Jedzenie
3 585,88 zł
Łączny koszt
9 928,66 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
5 908,53 zł
Opłaty
848,48 zł
Transport
2 359,99 zł
Jedzenie
4 811,29 zł
Łączny koszt
13 928,29 zł
Sprawdź ceny w Lazio dla:
Wakacje we Włoszech - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) we Włoszech.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
115 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
124 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
20 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Włochy / Riwiera Adriatycka / Milano Marittima
Kent
własny
02.06.2025 - 09.06.2025
7 dni
All Inclusive
25 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Włochy / Sycylia / Campofelice di Roccella
Mangias Himera Resort (ex. Himera Beach Club)
samolotem
31.08.2025 - 07.09.2025
7 dni
All Inclusive
28 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop we Włoszech dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1959.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 8927.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji we Włoszech (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 4085.90 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Lazio są średnio 37% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
43.73% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
56.1% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
51.22% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
28.51% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
53.16% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
33.67% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Lazio są średnio 45% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
35.73% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
140.68% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
83.82% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
31.08% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
16.15% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
74.04% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
53.07% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
83.57% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
63.64% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
39.62% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
22.97% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
27.03% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
1.86% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
14.69% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
92.07% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
12% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
51.79% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Lazio są średnio 39% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
15.64% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
41.85% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
21.52% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
90.84% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Lazio są średnio 50% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
55.9% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
34.42% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
68.31% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
39.16% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
86.24% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
21.75% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
21.79% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
26.92% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
83.74% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Lazio są średnio 41% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
39.34% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
34.91% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
44.02% drożej niż w PL
Lazio - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach we Włoszech
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje we Włoszech?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive we Włoszech wynosi 4085.90 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Lazio?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 39.49 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 8.88 zł, za chleb 6.36 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 54.91 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 230.55 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 37% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 45% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Lazio?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Lazio dla jednej osoby dorosłej wynosi 6108.29 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 9928.66 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 13928.29 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.