Oferty znajdujące się na stronie są ofertami sponsorowanymi, a wyszukiwarki ofert dostarczone są przez wakacje.pl

Ceny Włochy Siena

Ceny w Sienie 2025

Przed wyjazdem do Sieny warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Sienie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Sienie i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Sienie

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

2 919,08 zł

Opłaty

667,54 zł

Transport

695,17 zł

Jedzenie

2 058,31 zł

Łączny koszt

6 340,10 zł

28.44% drożej niż w PL

Para

Mieszkanie

4 028,58 zł

Opłaty

941,72 zł

Transport

1 114,24 zł

Jedzenie

4 076,26 zł

Łączny koszt

10 160,80 zł

30.66% drożej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

5 138,09 zł

Opłaty

963,65 zł

Transport

2 598,87 zł

Jedzenie

5 531,33 zł

Łączny koszt

14 231,94 zł

32.92% drożej niż w PL

Wakacje we Włoszech - ceny

Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) we Włoszech.

Najtańsza oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

1 889,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

115 miejsce

Najdroższa oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

7 676,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

125 miejsce

Średnia cena wszystkich ofert

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

3 992,49 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

21 miejsce

Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Włochy / Jezioro Garda / Toscolano Maderno

Piccolo Paradiso (Toscolano)

9.1
ocena klientów: Fantastyczny

własny

04.05.2026 - 11.05.2026

7 dni

All Inclusive

21 °C

Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Włochy / Sycylia / Campofelice di Roccella

Mangias Himera Resort (ex. Himera Beach Club)

6.5
ocena klientów: Dobry

samolotem

21.04.2026 - 28.04.2026

7 dni

All Inclusive

0 °C

W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop we Włoszech dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1889.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 7676.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji we Włoszech (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3992.49 zł.

Kalkulator kosztów podróży

Opcje wyjazdu

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty wycieczki w zależności od miesiąca rezerwacji (wiersze) i miesiąca podróży (kolumny). Wszystkie ceny podane są w PLN. Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są traktowane jako rezerwacje na kolejny rok.

Legenda:

  • Cena podane są w PLN za osobę
  • Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są automatycznie traktowane jako rezerwacje na kolejny rok
  • Ceny uwzględniają sezonowe zmiany (wyższe ceny w sezonie letnim)
  • Kolumny oznaczone na pomarańczowo oznaczają sezon turystyczny
  • Komórki oznaczone na zielono pokazują najniższą cenę dla danego miesiąca wyjazdu

Restauracje

Ceny w restauracjach w Sienie są średnio 57% wyższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

144,38 zł

Dla jednej osoby

79.06% drożej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

61,70 zł

Dla jednej osoby

71.68% drożej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

6,88 zł

Jedna filiżanka

47.24% taniej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

10,85 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

52.39% drożej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

20,53 zł

Jeden kufel

52.19% drożej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

40,78 zł

np. Zestaw w McDonald's

33.62% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Sienie są średnio 42% wyższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

8,49 zł

Jeden bochenek

81.02% drożej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

9,78 zł

Cena za 1kg.

132.86% drożej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

8,07 zł

Opakowanie 1kg.

54.6% drożej niż w PL

Jajka

10 sztuk

13,32 zł

10 sztuk

28.82% drożej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

13,03 zł

Cena za 1kg.

89.67% drożej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

53,90 zł

Cena za 1kg.

46.95% drożej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

6,49 zł

Cena za 1kg.

65.56% drożej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

43,57 zł

Cena za 1kg.

71.13% drożej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

4,98 zł

Jeden karton / butelka

29.69% drożej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

24,65 zł

Jedna paczka

28.32% drożej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

1,36 zł

Butelka 1l.

13.92% taniej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

9,13 zł

Cena za 1kg.

48.46% drożej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

4,89 zł

Butelka 1l.

3.74% taniej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

12,90 zł

Cena za 1kg.

22.39% drożej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

7,27 zł

Cena za 1kg.

108.91% drożej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

30,31 zł

Butelka 0,75l.

4.55% drożej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

5,97 zł

Puszka / butelka 0,5l.

35.37% drożej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Sienie są średnio 37% wyższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

7,61 zł

1l benzyny

21.37% drożej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

7,17 zł

Lokalny transport

68.71% drożej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

145,81 zł

Lokalny transport

22.63% drożej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

86,13 zł

Kurs 10 km.

74.25% drożej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Sienie są średnio 40% wyższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

3 542,38 zł

W centrum miasta

35.23% drożej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

2 412,54 zł

Na obrzeżach

17.32% drożej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

6 447,12 zł

W centrum miasta

40.1% drożej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

4 034,58 zł

Na obrzeżach

15.35% drożej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

115,60 zł

W sieci komórkowej

92.99% drożej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

531,91 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

16.13% taniej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

819,14 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

15.77% taniej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

1 480 591,53 zł

Cena za 100 m2

50.81% drożej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

869 186,37 zł

Cena za 50 m2

26.57% drożej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Sienie są średnio 75% wyższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

32,81 zł

1 bilet normalny

18.62% drożej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

62,77 zł

Prosta fryzura

11.81% drożej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

305,02 zł

Miesięczny karnet

111.63% drożej niż w PL
Ceny w Sienie

Siena - ceny

Sprawdź ceny w miastach i regionach we Włoszech

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztują wakacje we Włoszech?

W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive we Włoszech wynosi 3992.49 zł.

Ile kosztuje jedzenie w Sienie?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 42.04 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 11.19 zł, za chleb 8.66 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 63.61 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 294.65 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 57% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 42% wyższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Sienie?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Sienie dla jednej osoby dorosłej wynosi 6340.1 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 10160.8 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 14231.94 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.