Ceny w Rzeszowie 2025
Przed wyjazdem do Rzeszowa warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Rzeszowie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Rzeszowie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Rzeszowie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 003,33 zł
Opłaty
705,07 zł
Transport
566,33 zł
Jedzenie
1 293,09 zł
Łączny koszt
4 567,82 zł
Para
Mieszkanie
2 628,11 zł
Opłaty
1 035,63 zł
Transport
902,40 zł
Jedzenie
2 560,83 zł
Łączny koszt
7 126,97 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
3 252,90 zł
Opłaty
1 050,15 zł
Transport
2 038,51 zł
Jedzenie
3 479,58 zł
Łączny koszt
9 821,14 zł
Sprawdź ceny w Rzeszowie dla:
Wakacje w Polsce - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Polsce.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
119 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
104 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
3 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek
Gorzelanny
własny
20.02.2026 - 27.02.2026
7 dni
All Inclusive
2 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek
Gorzelanny
własny
20.02.2026 - 27.02.2026
7 dni
All Inclusive
2 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Polsce dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 2200.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 2200.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Polsce (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 2200.00 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Rzeszowie są średnio 7% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
9.49% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
6.84% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
22.16% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
8.43% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
4.23% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
21.36% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Rzeszowie są średnio 7% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
13.01% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12.62% taniej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
13.98% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
0.39% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
11.5% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
14.18% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12.76% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.86% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
4.43% taniej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
4.37% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
4.43% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
3.9% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
36.42% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
14.9% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
20.98% taniej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
12.49% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
8.39% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Rzeszowie są średnio 1% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
1.12% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
15.29% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
26.35% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
65.75% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Rzeszowie są średnio 24% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
8.49% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
17.84% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
23.19% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
11.33% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
28.83% taniej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
1.11% drożej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
0.36% drożej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
23% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
26.36% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Rzeszowie są średnio 16% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
4.09% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
52.49% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
6.43% taniej niż w PLRzeszów - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Polsce
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje w Polsce?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Polsce wynosi 2200.00 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Rzeszowie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 24.74 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 7.96 zł, za chleb 5.41 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 39.59 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 148.93 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 7% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 7% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Rzeszowie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Rzeszowie dla jednej osoby dorosłej wynosi 4567.82 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7126.97 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 9821.14 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.