Ceny w Marbelli 2025
Przed wyjazdem do Marbelli warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Marbelli. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Marbelli i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Marbelli
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
5 601,23 zł
Opłaty
311,13 zł
Transport
648,57 zł
Jedzenie
1 390,85 zł
Łączny koszt
7 951,78 zł
Para
Mieszkanie
8 803,95 zł
Opłaty
419,80 zł
Transport
1 073,48 zł
Jedzenie
2 754,43 zł
Łączny koszt
13 051,66 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
12 006,68 zł
Opłaty
430,17 zł
Transport
2 837,96 zł
Jedzenie
3 701,34 zł
Łączny koszt
18 976,15 zł
Sprawdź ceny w Marbelli dla:
Wakacje w Marbelli - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Marbelli.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Hiszpania / Costa del Sol / Marbella
Iberostar Selection Marbella Coral Beach
samolotem
10.03.2026 - 17.03.2026
7 dni
All Inclusive
15 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Hiszpania / Costa del Sol / Marbella
Iberostar Selection Marbella Coral Beach
samolotem
15.10.2025 - 22.10.2025
7 dni
All Inclusive
20 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Marbelli dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 6047.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 7779.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Marbelli (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 7041.25 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Marbelli są średnio 1% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
7.48% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
35.99% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
41.84% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
2.54% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
37.52% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
21.11% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Marbelli są średnio 13% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
8.5% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
113.91% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
24.27% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
11.33% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
42.62% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
46.37% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.98% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
35.41% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
6.89% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
22.91% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
10.14% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
6.47% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
19.42% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
35.2% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
84.45% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
9.94% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
11.93% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Marbelli są średnio 148% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
0.33% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
74.94% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
147.8% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
178.1% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Marbelli są średnio 71% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
170.9% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
162.94% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
256.05% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
164.21% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
62.41% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
64.67% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
64.49% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
64.03% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
79.66% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Marbelli są średnio 28% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
17.07% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
19.51% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
34.49% drożej niż w PL
Marbella - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Hiszpanii
Ceny w Chiclana De La Frontera
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny na Wyspach Zielonego Przylądka
Ile kosztują wakacje w Marbelli?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Marbelli wynosi 7041.25 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Marbelli?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 35.78 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 7.08 zł, za chleb 4.29 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 47.84 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 148.41 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 1% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 13% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Marbelli?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Marbelli dla jednej osoby dorosłej wynosi 7951.78 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 13051.66 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 18976.15 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.