Ceny w Las Palmas 2025
Przed wyjazdem do Las Palmas warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Las Palmas. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Las Palmas i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Las Palmas
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 785,37 zł
Opłaty
331,87 zł
Transport
519,50 zł
Jedzenie
1 611,96 zł
Łączny koszt
5 248,70 zł
Para
Mieszkanie
3 664,43 zł
Opłaty
443,75 zł
Transport
838,79 zł
Jedzenie
3 192,31 zł
Łączny koszt
8 139,28 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 543,50 zł
Opłaty
450,76 zł
Transport
1 999,60 zł
Jedzenie
4 283,97 zł
Łączny koszt
11 277,83 zł
Sprawdź ceny w Las Palmas dla:
Wakacje w Hiszpanii - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Hiszpanii.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
109 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
147 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
20 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Hiszpania / Costa Brava / Lloret de Mar
HTop Palm Beach (ex. Ancla)
własny
03.10.2026 - 10.10.2026
7 dni
All Inclusive
20 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Hiszpania / Gran Canaria / Playa del Ingles
Akeah Broncemar
samolotem
06.01.2026 - 13.01.2026
7 dni
All Inclusive
9 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Hiszpanii dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1349.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 31339.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Hiszpanii (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3961.64 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Las Palmas są średnio 8% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
9.14% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
14.39% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
28.68% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
6.74% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
8.6% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
22.15% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Las Palmas są średnio 23% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
41.79% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
112.14% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
10.92% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
5.8% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
16.45% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
32.52% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
104.85% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
41.36% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
8.33% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
7.34% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
55.7% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
45.37% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
10.83% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
13.57% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
123.28% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
0.45% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
36.28% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Las Palmas są średnio 0% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
12.12% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
60.47% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
38.72% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
86.77% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Las Palmas są średnio 31% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
18.32% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
25.6% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
10.66% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
19.41% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
75.08% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
65.78% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
65.82% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
37.81% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
22.33% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Las Palmas są średnio 14% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
13.49% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
12.11% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
25.82% drożej niż w PLLas Palmas - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Hiszpanii
Ceny w Chiclana De La Frontera
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje w Hiszpanii?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Hiszpanii wynosi 3961.64 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Las Palmas?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 38.43 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 7.83 zł, za chleb 6.79 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 42.38 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 179.59 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 8% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 23% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Las Palmas?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Las Palmas dla jednej osoby dorosłej wynosi 5248.7 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 8139.28 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11277.83 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.