Ceny we Vlorze 2025
Przed wyjazdem do Vlory warto sprawdzić jakie będą koszty życia we Vlorze. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie we Vlorze i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia we Vlorze
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 282,09 zł
Opłaty
207,33 zł
Transport
652,21 zł
Jedzenie
1 296,52 zł
Łączny koszt
3 438,15 zł
Para
Mieszkanie
1 460,66 zł
Opłaty
275,10 zł
Transport
1 031,61 zł
Jedzenie
2 567,62 zł
Łączny koszt
5 334,99 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
1 639,24 zł
Opłaty
280,60 zł
Transport
2 219,43 zł
Jedzenie
3 474,93 zł
Łączny koszt
7 614,20 zł
Sprawdź ceny we Vlorze dla:
Wakacje we Vlorze - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) we Vlorze.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Albania / Riwiera Albańska / Vlora
Cayo Exclusive
samolotem
04.06.2026 - 11.06.2026
7 dni
All Inclusive
23 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Albania / Riwiera Albańska / Vlora
Regina City (Vlora)
samolotem
05.09.2026 - 12.09.2026
7 dni
All Inclusive
23 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop we Vlorze dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 3339.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 5502.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji we Vlorze (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 4147.60 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach we Vlorze są średnio 20% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
20.53% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
13.8% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
49.31% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
12.08% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
26.02% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
17.1% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych we Vlorze są średnio 6% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
35.61% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
52.14% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
8.24% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
20.89% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
8.59% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
4.77% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12.76% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12.45% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
84.9% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
27.49% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
21.52% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
39.51% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
5.91% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
34.63% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12.64% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
44.46% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
34.69% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu we Vlorze są średnio 20% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
19.78% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
58.59% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
36.9% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
165.18% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w we Vlorze są średnio 49% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
47.8% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
39.31% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
57.78% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
59.94% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
16.28% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
79.27% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
79.17% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
50.1% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
48.1% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług we Vlorze są średnio 0% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
15.47% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
82.53% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
35.84% drożej niż w PLVlora - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Albanii
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny w Republice Południowej Afryki
Ile kosztują wakacje we Vlorze?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive we Vlorze wynosi 4147.60 zł.
Ile kosztuje jedzenie we Vlorze?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 26.08 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 6.45 zł, za chleb 3.08 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 31.94 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 130.77 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 20% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 6% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie we Vlorze?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia we Vlorze dla jednej osoby dorosłej wynosi 3438.15 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 5334.99 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 7614.2 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.