Ceny w La Valetcie 2025
Przed wyjazdem do La Valetty warto sprawdzić jakie będą koszty życia w La Valetcie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w La Valetcie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w La Valetcie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 407,03 zł
Opłaty
332,46 zł
Transport
545,91 zł
Jedzenie
1 861,83 zł
Łączny koszt
6 147,23 zł
Para
Mieszkanie
5 102,10 zł
Opłaty
433,29 zł
Transport
896,75 zł
Jedzenie
3 687,15 zł
Łączny koszt
10 119,29 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
6 797,18 zł
Opłaty
441,53 zł
Transport
2 286,59 zł
Jedzenie
4 953,07 zł
Łączny koszt
14 478,37 zł
Sprawdź ceny w La Valetcie dla:
Wakacje na Malcie - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Malcie.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
113 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
118 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
18 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malta / Wyspa Malta / St. Paul's Bay
db San Antonio & Spa (St. Paul's Bay)
własny
01.12.2025 - 08.12.2025
7 dni
All Inclusive
16 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malta / Wyspa Malta / St. Paul's Bay
db San Antonio & Spa (St. Paul's Bay)
samolotem
27.09.2025 - 04.10.2025
7 dni
All Inclusive
25 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Malcie dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1599.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 6509.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Malcie (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3854.50 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w La Valetcie są średnio 59% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
75.48% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
98.18% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
18.19% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
42.69% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
19.85% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
23.31% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w La Valetcie są średnio 28% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
13.51% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
181.36% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
111% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
1.04% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
8.46% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
21.17% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
68.8% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
55.49% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
21.49% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
19.58% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
63.51% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
4.15% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
10.74% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
25.61% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
107.93% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
6.34% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
53.46% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w La Valetcie są średnio 45% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
12.54% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
116.06% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
3.05% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
175.57% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w La Valetcie są średnio 55% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
65.45% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
59.09% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
85.34% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
71.05% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
126.51% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
67.22% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
67.2% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
57.19% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
53.98% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w La Valetcie są średnio 30% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
81.93% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
29.73% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
46.1% drożej niż w PL
La Valetta - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach na Malcie
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Malcie?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Malcie wynosi 3854.50 zł.
Ile kosztuje jedzenie w La Valetcie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 36.43 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 9.86 zł, za chleb 5.32 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 69.71 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 281.48 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 59% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 28% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w La Valetcie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w La Valetcie dla jednej osoby dorosłej wynosi 6147.23 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 10119.29 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 14478.37 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.