Ceny w Bolzano 2025
Przed wyjazdem do Bolzano warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Bolzano. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Bolzano i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Bolzano
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 798,44 zł
Opłaty
530,44 zł
Transport
696,62 zł
Jedzenie
1 603,39 zł
Łączny koszt
5 628,89 zł
Para
Mieszkanie
3 215,19 zł
Opłaty
738,82 zł
Transport
1 134,37 zł
Jedzenie
3 175,34 zł
Łączny koszt
8 263,72 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
3 631,94 zł
Opłaty
749,78 zł
Transport
2 762,44 zł
Jedzenie
4 300,05 zł
Łączny koszt
11 444,21 zł
Sprawdź ceny w Bolzano dla:
Wakacje we Włoszech - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) we Włoszech.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
116 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
124 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
20 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Włochy / Jezioro Garda / Toscolano Maderno
Piccolo Paradiso (Toscolano)
własny
21.04.2026 - 28.04.2026
7 dni
All Inclusive
16 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Włochy / Sycylia / Campofelice di Roccella
Mangias Himera Resort (ex. Himera Beach Club)
samolotem
26.04.2026 - 03.05.2026
7 dni
All Inclusive
0 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop we Włoszech dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1874.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 7565.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji we Włoszech (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3999.86 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Bolzano są średnio 3% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
8.86% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
10.43% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
39.34% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
41.99% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
24.02% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
5.05% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Bolzano są średnio 37% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
40.72% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
92.14% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
28.16% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
32.4% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
23.14% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
57.03% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
57.14% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
53.73% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
32.55% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
27.33% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
34.81% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
1.3% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
28.15% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
11.67% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
116.38% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
28.84% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
6.58% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Bolzano są średnio 86% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
13.72% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
27.29% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
19.32% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
261.56% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Bolzano są średnio 28% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
25.55% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
17.68% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
9.33% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
7.46% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
84.11% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
36.26% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
36.55% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
24.08% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
35.85% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Bolzano są średnio 15% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
29.46% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
9.17% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
15.65% drożej niż w PLBolzano - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach we Włoszech
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje we Włoszech?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive we Włoszech wynosi 3999.86 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Bolzano?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 33.05 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 10.42 zł, za chleb 6.73 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 33.19 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 179.13 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 3% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 37% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Bolzano?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Bolzano dla jednej osoby dorosłej wynosi 5628.89 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 8263.72 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11444.21 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.