Ceny w Lazio 2025
Przed wyjazdem do Lazio warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Lazio. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Lazio i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Lazio
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 661,19 zł
Opłaty
625,49 zł
Transport
675,21 zł
Jedzenie
2 013,56 zł
Łączny koszt
6 975,45 zł
Para
Mieszkanie
5 093,30 zł
Opłaty
881,39 zł
Transport
1 079,83 zł
Jedzenie
3 987,64 zł
Łączny koszt
11 042,16 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
6 525,42 zł
Opłaty
906,98 zł
Transport
2 494,05 zł
Jedzenie
5 369,42 zł
Łączny koszt
15 295,87 zł
Sprawdź ceny w Lazio dla:
Wakacje we Włoszech - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) we Włoszech.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
115 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
123 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
21 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Włochy / Jezioro Garda / Toscolano Maderno
Piccolo Paradiso (Toscolano)
własny
18.04.2026 - 25.04.2026
7 dni
All Inclusive
16 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Włochy / Sycylia / Campofelice di Roccella
Mangias Himera Resort (ex. Himera Beach Club)
samolotem
26.04.2026 - 03.05.2026
7 dni
All Inclusive
0 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop we Włoszech dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1874.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 6859.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji we Włoszech (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3989.26 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Lazio są średnio 46% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
56.75% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
69.17% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
42.71% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
22.01% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
53.23% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
33.24% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Lazio są średnio 43% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
42.8% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
120.09% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
72.18% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
33.74% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
27.53% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
78.5% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
80% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
71.94% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
66.33% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
29.96% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
19.88% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
32.96% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
5.41% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
7.91% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
91.85% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
15.61% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
46.67% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Lazio są średnio 30% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
16.41% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
45.62% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
17.53% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
62.55% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Lazio są średnio 57% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
67.12% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
43.05% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
71.29% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
47.63% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
80.43% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
23.29% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
22.46% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
33.13% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
92.07% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Lazio są średnio 47% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
26.85% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
32.14% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
58.21% drożej niż w PLLazio - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach we Włoszech
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje we Włoszech?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive we Włoszech wynosi 3989.26 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Lazio?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 42.77 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 9.14 zł, za chleb 6.98 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 63.97 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 263.21 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 46% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 43% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Lazio?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Lazio dla jednej osoby dorosłej wynosi 6975.45 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 11042.16 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 15295.87 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.