Ceny w Olbii 2025
Przed wyjazdem do Olbii warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Olbii. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Olbii i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Olbii
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 478,50 zł
Opłaty
525,79 zł
Transport
609,71 zł
Jedzenie
1 791,52 zł
Łączny koszt
5 405,52 zł
Para
Mieszkanie
3 114,11 zł
Opłaty
734,53 zł
Transport
961,65 zł
Jedzenie
3 547,91 zł
Łączny koszt
8 358,20 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
3 749,72 zł
Opłaty
755,21 zł
Transport
2 087,50 zł
Jedzenie
4 861,66 zł
Łączny koszt
11 454,09 zł
Sprawdź ceny w Olbii dla:
Wakacje we Włoszech - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) we Włoszech.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
115 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
125 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
20 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Włochy / Riwiera Adriatycka / Milano Marittima
Kent
własny
02.06.2025 - 09.06.2025
7 dni
All Inclusive
25 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Włochy / Sycylia / Campofelice di Roccella
Mangias Himera Resort (ex. Himera Beach Club)
samolotem
31.08.2025 - 07.09.2025
7 dni
All Inclusive
28 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop we Włoszech dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1959.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 8959.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji we Włoszech (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 4057.22 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Olbii są średnio 50% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
72.8% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
66.79% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
52.69% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
44.33% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
23.91% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
25.99% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Olbii są średnio 30% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
32.68% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
80.84% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
88.59% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
30.25% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
12.92% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
67.34% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
19.41% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
62.57% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
48.21% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
28.84% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
35.81% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
5.97% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
6.61% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
3.78% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
56.4% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
8.36% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
33.65% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Olbii są średnio 0% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
15.64% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
16.3% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
20.21% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
48.54% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Olbii są średnio 17% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
20.86% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
15.1% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
9.91% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
15.79% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
87.56% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
32.14% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
31.72% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
13.41% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
24.41% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Olbii są średnio 20% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
2.29% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
13.23% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
38.58% drożej niż w PL
Olbia - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach we Włoszech
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje we Włoszech?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive we Włoszech wynosi 4057.22 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Olbii?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 37.23 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 9.97 zł, za chleb 6.21 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 58.67 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 277.19 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 50% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 30% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Olbii?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Olbii dla jednej osoby dorosłej wynosi 5405.52 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 8358.2 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11454.09 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.