Ceny na Malcie 2025
Przed wyjazdem na Maltę warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Malcie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Malcie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Malcie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 116,47 zł
Opłaty
317,37 zł
Transport
548,68 zł
Jedzenie
1 799,76 zł
Łączny koszt
5 782,28 zł
Para
Mieszkanie
4 515,25 zł
Opłaty
414,95 zł
Transport
901,19 zł
Jedzenie
3 564,23 zł
Łączny koszt
9 395,62 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
5 914,03 zł
Opłaty
422,40 zł
Transport
2 284,80 zł
Jedzenie
4 791,34 zł
Łączny koszt
13 412,57 zł
Sprawdź ceny na Malcie dla:
Wakacje na Malcie - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Malcie.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
112 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
119 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
17 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malta / Wyspa Malta / St. Paul's Bay
db San Antonio & Spa (St. Paul's Bay)
własny
28.01.2026 - 04.02.2026
7 dni
All Inclusive
14 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malta / Wyspa Malta / St. Paul's Bay
db San Antonio & Spa (St. Paul's Bay)
samolotem
27.09.2025 - 04.10.2025
7 dni
All Inclusive
25 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Malcie dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1599.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 6509.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Malcie (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3869.79 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Malcie są średnio 52% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
66.91% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
92.17% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
24.47% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
23.88% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
3.32% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
25.65% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Malcie są średnio 25% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
3.7% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
194.75% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
143.98% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
9.36% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
44.77% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
3.67% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
70.27% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
25.09% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
22.59% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
21.67% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
61.49% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
21.72% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
9.09% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
10.82% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
103.66% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
10.91% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
37.47% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Malcie są średnio 45% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
12.05% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
106.33% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
16.59% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
213.31% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Malcie są średnio 22% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
46.88% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
51.16% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
52.35% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
60.61% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
111.6% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
68.28% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
68.31% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
19.62% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
26.8% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług na Malcie są średnio 42% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
42.9% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
28.4% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
72.13% drożej niż w PL
Malta - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach na Malcie
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Malcie?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Malcie wynosi 3869.79 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Malcie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 37.12 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 8.56 zł, za chleb 4.51 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 67.6 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 267.73 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 52% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 25% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Malcie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Malcie dla jednej osoby dorosłej wynosi 5782.28 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 9395.62 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 13412.57 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.