Ceny w La Valetcie 2025
Przed wyjazdem do La Valetty warto sprawdzić jakie będą koszty życia w La Valetcie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w La Valetcie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w La Valetcie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 666,02 zł
Opłaty
427,55 zł
Transport
596,08 zł
Jedzenie
1 990,82 zł
Łączny koszt
6 680,47 zł
Para
Mieszkanie
5 102,24 zł
Opłaty
572,09 zł
Transport
978,76 zł
Jedzenie
3 942,60 zł
Łączny koszt
10 595,69 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
6 538,46 zł
Opłaty
587,75 zł
Transport
2 502,51 zł
Jedzenie
5 291,35 zł
Łączny koszt
14 920,07 zł
Sprawdź ceny w La Valetcie dla:
Wakacje na Malcie - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Malcie.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
115 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
121 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
7 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malta / Wyspa Malta / St. Paul's Bay
Canifor
samolotem
06.01.2026 - 13.01.2026
7 dni
All Inclusive
14 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malta / Wyspa Malta / Mellieha
Riviera Resort & Spa (Mellieha)
samolotem
07.06.2026 - 14.06.2026
7 dni
All Inclusive
23 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Malcie dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1724.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 5505.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Malcie (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 2715.76 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w La Valetcie są średnio 54% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
78.13% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
66.97% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
20.55% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
44.52% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
18.68% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
28.74% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w La Valetcie są średnio 34% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
27.72% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
193.81% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
108.05% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
9.67% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
60.26% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
16.6% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
166.07% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
57.78% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
23.96% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
18.48% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
81.65% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
22.11% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
7.09% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
23.53% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
111.49% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
5.66% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
93.42% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w La Valetcie są średnio 37% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
6.22% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
148.71% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
0.75% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
124.34% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w La Valetcie są średnio 28% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
59.6% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
60.38% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
59.82% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
71.08% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
124.24% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
55.79% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
55.19% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
37.92% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
14.23% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w La Valetcie są średnio 41% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
87.27% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
19.83% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
56.63% drożej niż w PLLa Valetta - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach na Malcie
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny na Wyspach Zielonego Przylądka
Ile kosztują wakacje na Malcie?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Malcie wynosi 2715.76 zł.
Ile kosztuje jedzenie w La Valetcie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 40.51 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 10.61 zł, za chleb 6.11 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 61.87 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 293.13 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 54% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 34% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w La Valetcie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w La Valetcie dla jednej osoby dorosłej wynosi 6680.47 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 10595.69 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 14920.07 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.