Ceny w San Gwann 2025
Przed wyjazdem do San Gwann warto sprawdzić jakie będą koszty życia w San Gwann. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w San Gwann i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w San Gwann
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
3 643,93 zł
Opłaty
380,42 zł
Transport
535,37 zł
Jedzenie
1 972,04 zł
Łączny koszt
6 531,76 zł
Para
Mieszkanie
5 098,56 zł
Opłaty
513,18 zł
Transport
864,31 zł
Jedzenie
3 905,41 zł
Łączny koszt
10 381,46 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
6 553,19 zł
Opłaty
523,67 zł
Transport
2 064,39 zł
Jedzenie
5 234,45 zł
Łączny koszt
14 375,70 zł
Sprawdź ceny w San Gwann dla:
Wakacje na Malcie - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Malcie.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
116 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
120 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
7 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malta / Wyspa Malta / St. Paul's Bay
Canifor
samolotem
06.01.2026 - 13.01.2026
7 dni
All Inclusive
14 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malta / Wyspa Malta / Mellieha
Riviera Resort & Spa (Mellieha)
samolotem
07.06.2026 - 14.06.2026
7 dni
All Inclusive
23 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Malcie dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1724.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 5505.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Malcie (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 2745.30 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w San Gwann są średnio 55% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
57.1% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
119.67% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
24.92% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
10.39% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
23.42% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
35.78% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w San Gwann są średnio 22% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
17.06% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
190.48% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
144.44% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
12.96% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
60.84% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
2.4% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
43.62% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
47.53% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
25.78% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
25.14% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
8.23% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
21.46% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
7.09% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
25.33% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
51.72% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
23.56% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
6.35% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w San Gwann są średnio 12% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
9.25% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
101.88% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
54.47% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
79.3% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w San Gwann są średnio 28% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
57.3% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
61.11% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
63.41% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
67.21% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
86.06% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
59.39% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
59.23% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
7.69% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
58.92% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w San Gwann są średnio 33% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
34.31% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
21.16% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
54.81% drożej niż w PLSan Gwann - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach na Malcie
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Malcie?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Malcie wynosi 2745.30 zł.
Ile kosztuje jedzenie w San Gwann?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 42.72 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 8.1 zł, za chleb 5.6 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 81.39 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 258.52 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 55% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 22% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w San Gwann?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w San Gwann dla jednej osoby dorosłej wynosi 6531.76 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 10381.46 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 14375.7 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.