Ceny w Nowym Jorku 2025
Przed wyjazdem do Nowego Jorku warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Nowym Jorku. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Nowym Jorku i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Nowym Jorku
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
7 914,59 zł
Opłaty
693,49 zł
Transport
499,35 zł
Jedzenie
2 923,39 zł
Łączny koszt
12 030,82 zł
Para
Mieszkanie
11 750,33 zł
Opłaty
920,15 zł
Transport
880,63 zł
Jedzenie
5 789,46 zł
Łączny koszt
19 340,57 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
15 586,08 zł
Opłaty
938,42 zł
Transport
2 879,19 zł
Jedzenie
7 813,15 zł
Łączny koszt
27 216,84 zł
Sprawdź ceny w Nowym Jorku dla:
Wakacje w Nowym Jorku - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Nowym Jorku.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Stany Zjednoczone Ameryki / NOWY JORK / Nowy Jork
Arlo Williamsburg
samolotem
17.12.2025 - 25.12.2025
7 dni
bez wyżywienia
6 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Stany Zjednoczone Ameryki / NOWY JORK / Nowy Jork
Arlo Williamsburg
samolotem
17.12.2025 - 25.12.2025
7 dni
bez wyżywienia
6 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Nowym Jorku dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 13631.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 13631.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Nowym Jorku (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 13631.00 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Nowym Jorku są średnio 83% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
91.58% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
110.74% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
51.95% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
37.55% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
96.44% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
46.92% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Nowym Jorku są średnio 124% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
202.92% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
418.22% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
300.19% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
79.43% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
164.34% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
67.65% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
211% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
94.69% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
26.02% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
193.21% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
264.6% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
33.44% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
40.35% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
92.65% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
238.2% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
112.5% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
172.67% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Nowym Jorku są średnio 192% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
49.22% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
132.49% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
245.51% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
100% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Nowym Jorku są średnio 172% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
259.77% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
211.16% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
301.57% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
262.54% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
281.17% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
32.06% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
31.75% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
171.17% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
171.88% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Nowym Jorku są średnio 129% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
124.87% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
88.23% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
145.68% drożej niż w PLNowy Jork - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Stanach Zjednoczonych
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje w Nowym Jorku?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Nowym Jorku wynosi 13631.00 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Nowym Jorku?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 47.16 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 10.31 zł, za chleb 14.81 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 79.69 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 321.7 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 83% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 124% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Nowym Jorku?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Nowym Jorku dla jednej osoby dorosłej wynosi 12030.82 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 19340.57 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 27216.84 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.