Ceny w Nowym Jorku 2025
Przed wyjazdem do Nowego Jorku warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Nowym Jorku. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Nowym Jorku i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Nowym Jorku
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
8 972,04 zł
Opłaty
677,42 zł
Transport
549,58 zł
Jedzenie
3 031,37 zł
Łączny koszt
13 230,41 zł
Para
Mieszkanie
12 087,52 zł
Opłaty
890,81 zł
Transport
962,76 zł
Jedzenie
6 003,30 zł
Łączny koszt
19 944,39 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
15 203,00 zł
Opłaty
906,33 zł
Transport
3 092,32 zł
Jedzenie
7 956,42 zł
Łączny koszt
27 158,07 zł
Sprawdź ceny w Nowym Jorku dla:
Wakacje w Nowym Jorku - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Nowym Jorku.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Stany Zjednoczone Ameryki / NOWY JORK / Nowy Jork
Yotel New York
samolotem
08.04.2025 - 16.04.2025
7 dni
bez wyżywienia
15 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Stany Zjednoczone Ameryki / NOWY JORK / Nowy Jork
Yotel New York
samolotem
08.04.2025 - 16.04.2025
7 dni
bez wyżywienia
15 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Nowym Jorku dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 7186.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 7186.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Nowym Jorku (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 7186.00 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Nowym Jorku są średnio 121% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
147.97% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
162.75% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
64.55% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
52.55% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
118.85% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
42.05% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Nowym Jorku są średnio 140% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
237.06% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
493.03% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
375% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
55.08% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
191.09% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
73.71% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
197.66% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
115.68% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
31.41% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
216.61% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
299.36% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
22.05% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
41.26% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
100.58% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
274.78% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
151.71% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
121.04% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Nowym Jorku są średnio 230% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
41.8% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
148.27% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
285.69% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
132.78% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Nowym Jorku są średnio 233% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
311.1% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
300.88% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
235.78% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
339.62% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
312% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
34.15% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
34.3% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
232.9% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
234.88% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Nowym Jorku są średnio 92% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
142.89% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
88.53% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
84.79% drożej niż w PL
Nowy Jork - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Stanach Zjednoczonych
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny w Wybrzeżu Kości Słoniowej
Ile kosztują wakacje w Nowym Jorku?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Nowym Jorku wynosi 7186.00 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Nowym Jorku?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 44.23 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 11.1 zł, za chleb 16.61 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 97.38 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 419.02 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 121% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 140% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Nowym Jorku?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Nowym Jorku dla jednej osoby dorosłej wynosi 13230.41 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 19944.39 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 27158.07 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.