Ceny w Olbii 2025
Przed wyjazdem do Olbii warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Olbii. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Olbii i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Olbii
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 771,02 zł
Opłaty
511,44 zł
Transport
661,34 zł
Jedzenie
1 980,00 zł
Łączny koszt
5 923,80 zł
Para
Mieszkanie
3 645,65 zł
Opłaty
708,85 zł
Transport
1 048,05 zł
Jedzenie
3 921,18 zł
Łączny koszt
9 323,73 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 520,27 zł
Opłaty
734,43 zł
Transport
2 312,01 zł
Jedzenie
5 376,95 zł
Łączny koszt
12 943,66 zł
Sprawdź ceny w Olbii dla:
Wakacje we Włoszech - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) we Włoszech.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
116 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
125 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
19 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Włochy / Jezioro Garda / Toscolano Maderno
Piccolo Paradiso (Toscolano)
własny
21.04.2026 - 28.04.2026
7 dni
All Inclusive
16 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Włochy / Sycylia / Campofelice di Roccella
Mangias Himera Resort (ex. Himera Beach Club)
samolotem
26.04.2026 - 03.05.2026
7 dni
All Inclusive
0 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop we Włoszech dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1874.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 7565.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji we Włoszech (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 3982.60 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Olbii są średnio 61% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
95.28% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
74.97% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
49.92% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
38.51% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
18.52% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
26.4% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Olbii są średnio 28% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
34.66% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
71.5% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
85.71% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
32.42% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
21.83% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
63.7% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
30.75% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
52.08% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
44.39% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
26.19% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
29.19% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.8% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
4.83% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
2.98% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
55.34% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
11.32% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
48.22% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Olbii są średnio 6% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
18.12% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
16.13% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
22.63% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
74.41% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Olbii są średnio 2% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
16.9% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
20.48% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
17.61% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
3.64% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
85.08% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
40.82% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
39.61% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
1.41% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
8.96% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Olbii są średnio 15% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
22.85% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
8.47% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
22.97% drożej niż w PLOlbia - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach we Włoszech
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje we Włoszech?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive we Włoszech wynosi 3982.60 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Olbii?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 40.58 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 10.38 zł, za chleb 6.58 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 66.17 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 327.92 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 61% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 28% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Olbii?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Olbii dla jednej osoby dorosłej wynosi 5923.8 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 9323.73 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 12943.66 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.