Oferty znajdujące się na stronie są ofertami sponsorowanymi, a wyszukiwarki ofert dostarczone są przez wakacje.pl

Ceny Polska Lublin

Ceny w Lublinie 2025

Przed wyjazdem do Lublina warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Lublinie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Lublinie i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Lublinie

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

2 408,26 zł

Opłaty

723,02 zł

Transport

561,48 zł

Jedzenie

1 314,55 zł

Łączny koszt

5 007,31 zł

1.72% drożej niż w PL

Para

Mieszkanie

2 981,65 zł

Opłaty

1 054,32 zł

Transport

885,35 zł

Jedzenie

2 603,32 zł

Łączny koszt

7 524,64 zł

4.61% taniej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

3 555,05 zł

Opłaty

1 068,88 zł

Transport

1 932,49 zł

Jedzenie

3 581,07 zł

Łączny koszt

10 137,49 zł

7.47% taniej niż w PL

Wakacje w Polsce - ceny

Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Polsce.

Najtańsza oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

1 529,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

111 miejsce

Najdroższa oferta

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

1 529,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

102 miejsce

Średnia cena wszystkich ofert

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

1 529,00 zł

(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)

1 miejsce

Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek

Gorzelanny

7.5
ocena klientów: Bardzo dobry

własny

13.11.2025 - 20.11.2025

7 dni

All Inclusive

6 °C

Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)

Polska / Opolszczyzna / Jarnołtówek

Gorzelanny

7.5
ocena klientów: Bardzo dobry

własny

13.11.2025 - 20.11.2025

7 dni

All Inclusive

6 °C

W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Polsce dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 1529.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 1529.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Polsce (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 1529.00 zł.

Kalkulator kosztów podróży

Opcje wyjazdu

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty wycieczki w zależności od miesiąca rezerwacji (wiersze) i miesiąca podróży (kolumny). Wszystkie ceny podane są w PLN. Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są traktowane jako rezerwacje na kolejny rok.

Legenda:

  • Cena podane są w PLN za osobę
  • Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są automatycznie traktowane jako rezerwacje na kolejny rok
  • Ceny uwzględniają sezonowe zmiany (wyższe ceny w sezonie letnim)
  • Kolumny oznaczone na pomarańczowo oznaczają sezon turystyczny
  • Komórki oznaczone na zielono pokazują najniższą cenę dla danego miesiąca wyjazdu

Restauracje

Ceny w restauracjach w Lublinie są średnio 10% niższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

74,21 zł

Dla jednej osoby

14.26% taniej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

34,61 zł

Dla jednej osoby

7.85% taniej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

11,34 zł

Jedna filiżanka

13.37% taniej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

7,77 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

7.47% drożej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

10,77 zł

Jeden kufel

18.59% taniej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

29,62 zł

np. Zestaw w McDonald's

3.61% taniej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Lublinie są średnio 3% niższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

4,42 zł

Jeden bochenek

8.68% taniej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

4,21 zł

Cena za 1kg.

1.2% drożej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

5,84 zł

Opakowanie 1kg.

7.95% drożej niż w PL

Jajka

10 sztuk

10,28 zł

10 sztuk

0.29% drożej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

5,87 zł

Cena za 1kg.

13.55% taniej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

29,23 zł

Cena za 1kg.

16.6% taniej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

4,46 zł

Cena za 1kg.

8.25% drożej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

23,90 zł

Cena za 1kg.

3.51% taniej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

3,71 zł

Jeden karton / butelka

4.13% taniej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

19,07 zł

Jedna paczka

0.88% taniej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

1,39 zł

Butelka 1l.

15.24% taniej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

5,78 zł

Cena za 1kg.

9.12% taniej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

8,11 zł

Butelka 1l.

46.65% drożej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

9,38 zł

Cena za 1kg.

14.34% taniej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

3,64 zł

Cena za 1kg.

0.55% drożej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

29,14 zł

Butelka 0,75l.

3.81% drożej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

3,75 zł

Puszka / butelka 0,5l.

17.04% taniej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Lublinie są średnio 3% niższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

6,54 zł

1l benzyny

0.46% drożej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

3,68 zł

Lokalny transport

15.4% taniej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

118,81 zł

Lokalny transport

0.07% taniej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

40,32 zł

Kurs 10 km.

12.42% taniej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Lublinie są średnio 3% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

2 796,20 zł

W centrum miasta

9.16% drożej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

2 116,64 zł

Na obrzeżach

4.4% drożej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

3 791,39 zł

W centrum miasta

20.57% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

3 460,90 zł

Na obrzeżach

4.95% taniej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

58,62 zł

W sieci komórkowej

1.86% taniej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

642,71 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

3.86% drożej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

978,20 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

2.81% drożej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

963 040,32 zł

Cena za 100 m2

5.72% taniej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

707 219,55 zł

Cena za 50 m2

0.28% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Lublinie są średnio 6% wyższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

31,39 zł

1 bilet normalny

11.19% drożej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

87,88 zł

Prosta fryzura

52.23% drożej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

126,26 zł

Miesięczny karnet

13.04% taniej niż w PL
Ceny w Lublinie

Lublin - ceny

Sprawdź ceny w miastach i regionach w Polsce

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztują wakacje w Polsce?

W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Polsce wynosi 1529.00 zł.

Ile kosztuje jedzenie w Lublinie?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 30.54 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 8.01 zł, za chleb 4.51 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 35.68 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 151.45 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 10% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 3% niższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Lublinie?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Lublinie dla jednej osoby dorosłej wynosi 5007.31 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7524.64 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 10137.49 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.