Ceny w Galle 2025
Przed wyjazdem do Galle warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Galle. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Galle i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Galle
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
709,21 zł
Opłaty
152,45 zł
Transport
275,60 zł
Jedzenie
991,87 zł
Łączny koszt
2 129,13 zł
Para
Mieszkanie
667,17 zł
Opłaty
209,12 zł
Transport
425,07 zł
Jedzenie
1 964,29 zł
Łączny koszt
3 265,65 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
625,13 zł
Opłaty
213,86 zł
Transport
829,81 zł
Jedzenie
2 507,74 zł
Łączny koszt
4 176,54 zł
Sprawdź ceny w Galle dla:
Wakacje na Sri Lance - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Sri Lance.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
132 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
132 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
26 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Sri Lanka / Płn. - Zach. Prowincja / Marawila
Club Palm Bay
samolotem
10.05.2026 - 18.05.2026
7 dni
All Inclusive
29 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Sri Lanka / Zachodnia Prowincja / Waskaduwa
Citrus Waskaduwa
samolotem
18.05.2026 - 27.05.2026
7 dni
All Inclusive
29 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Sri Lance dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 4330.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 9743.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Sri Lance (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 5956.79 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Galle są średnio 49% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
57.11% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
76.01% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
29.1% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
63.41% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
47.42% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
5.01% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Galle są średnio 21% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
75.16% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
356.07% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
53.57% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
51.94% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
200.57% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
17.36% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
13.75% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
40.88% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
57.91% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
59.26% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
33.54% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
48.73% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
60.42% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
62.7% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
15.17% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
76.85% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
43.33% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Galle są średnio 71% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
45.78% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
85.71% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
71.06% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
72.8% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Galle są średnio 68% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
62.75% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
78.5% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
84.75% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
84.33% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
37.91% taniej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
83.01% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
82.92% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
69.91% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
66.45% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Galle są średnio 82% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
66.45% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
88.01% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
83.82% taniej niż w PLGalle - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach na Sri Lance
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Sri Lance?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Sri Lance wynosi 5956.79 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Galle?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 30.49 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 2.74 zł, za chleb 1.21 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 9.07 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 72.02 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 49% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 21% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Galle?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Galle dla jednej osoby dorosłej wynosi 2129.13 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 3265.65 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 4176.54 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.